صفحه اصلی » ورزشی » رول اسکی در اصفهان فعال می شود

رول اسکی در اصفهان فعال می شود

رئیس هیئت اسکی استان اصفهان با اشاره به پیگیری‌های که برای فعال شدن رول اسکی انجام شده است، افزود: در تلاشیم بتوانیم رول اسکی را در شهر اصفهان و شهرهای اطراف فعال کنیم و عمده فعالیت هیئت در فصل تابستان در این رشته است.

تاریخ انتشار: ۰۹:۳۰ - یکشنبه ۱۳۹۸/۰۳/۵

محمود یسیلیانی در گفت‌وگو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: مهم‌ترین برنامه هیئت اسکیت اصفهان برگزاری مجمع انتخاباتی هیئت است که تا یک ماه دیگر برگزار خواهد شد.

رئیس هیئت اسکی استان اصفهان تصریح کرد: یکی دیگر از برنامه‌های این هیئت برگزاری اردوهای تابستان آمادگی و بدن‌سازی مخصوص ورزشکاران اسکی که روی برف در رشته‌های آلپاین و اسنوبرد فعالیت می‌کنند در فریدون‌شهر است.

وی با اشاره به پیگیری‌های که برای فعال شدن رول اسکی انجام شده است، افزود: در تلاش هستنیم بتوانیم رول اسکی را در شهر اصفهان و شهرهای اطراف فعال کنیم و عمده فعالیت هیئت در فصل تابستان در این رشته است.

یسیلیانی با بیان اینکه علی‌رغم تلاش‌ها و اقداماتی که در اسکی روی چمن انجام شده در توسعه آن موفق نبودیم، عنوان کرد: تجهیزات این رشته در دسترس همه نیست و علاوه بر آن بسیار گران‌قیمت است و از طرفی دسترسی به پیست چمن هم برای عموم سخت است.

محمود یسیلیانی بیان کرد: امسال در تلاش هستیم که بتوانیم برنامه‌های آموزشی در اسکی چمن داشته باشیم، از طرفی برگزاری مربی‌گری درجه سه و دو از دیگر برنامه‌های هیئت برای امسال است.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد