صاحب نیوز

1074867_180

ندای وحی در چهارباغ عباسی اصفهان می پیچد

معاون سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان از برگزاری محفل بزرگ اُنس با قرآن کریم با حضور حافظان و قاریان بین‌المللی در چهارباغ عباسی اصفهان خبر داد.

کدخبر: 953553
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ @ ۱۳:۱۸


به گزارش صاحب نیوز؛ مرتضی رشیدی بیان کرد: محفل بزرگ اُنس با قرآن کریم با عنوان به بالا نگاه کن، ساعت 20:30 روز چهارشنبه هشتم خرداد مصادف با 23 ماه مبارک رمضان در محل پیاده راه چهارباغ عباسی اصفهان برگزار خواهد شد.

معاون اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان با بیان این‌که این برنامه معنوی با حضور استاد کریم منصوری، استاد احمدی وفا، دکتر مسعود نیک‌دستی و استاد معتمدی که از قاریان و حافظان بین‌اللملی قرآن کریم هستند برگزار می شود، افزود: گروه ب‌ن المللی همنوایی شمیسا هم در این محفل قرآنی اجرای متفاوتی خواهند داشت.

وی ادامه داد: این محفل قرآنی برای نخستین بار در فضای روباز چهارباغ عباسی برگزار می‌شود و امیدواریم در سال‌های آینده هم ادامه یابد تا مردم شهر اصفهان بتوانند علاوه بر استفاده بهتر از فضای معنوی شهر از ظرفیت معنوی ماه مبارک رمضان هم بیشترین استفاده را ببرند.

رشیدی در پایان تصریح کرد: برنامه به بالا نگاه کن از سوی معاونت اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان برنامه‌ریزی شده که به دنبال آن هستیم این به صورت مستقیم از شبکه قرآن سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شود.

انتهای پیام/