صفحه اصلی » اقتصادی » شرکت ذوب آهن اصفهان رکورد زد

در اوج تحریم‌های ظالمانه؛

شرکت ذوب آهن اصفهان رکورد زد

ذوب‌آهن اصفهان در سال رونق تولید و برای تحقق سه میلیون تن تولید در سال 1398، سومین رکورد تولید را به ثبت رساند.

تاریخ انتشار: ۱۴:۰۴ - یکشنبه ۱۳۹۸/۰۳/۵

به گزارش صاحب نیوز؛ تلاش‌گران ذوب‌آهن اصفهان در سال رونق تولید و برای تحقق سه میلیون تن تولید در سال 1398، سومین رکورد تولید را به ثبت رساندند. پس از ثبت دو رکورد تولید روزانه در ماه گذشته، با همت تلاش‌گران این مجتمع عظیم صنعتی، رکورد جدید تولید ماهانه هم در اردیبهشت با تولید 244 هزار و 144 تن چدن با دو کوره بلند به ثبت رسید. رکورد قبلی تولید ماهانه تولید با دو کوره بلند شماره دو و سه معادل 232 هزار و 829 تن بود.

مدیرعامل شرکت ذوب آهن در این‌باره گفت: این موفقیت حاصل یک کار تیمی است و در شرایطی حاصل شد که با تحریم‌های ظالمانه مواجه هستیم.

منصور یزدی‌زاده افزود: تحریم‌ها ایجاد مانع می‌کند، امّا بازدارنده نیست و قطعاً با روحیه‌ای که هم اکنون برای افزایش تولید در این مجتمع عظیم صنعتی ایجاد شده، با وجود همه مشکلات می‌توانیم به اهداف مورد نظر دست پیدا کنیم.

وی تصریح کرد: خوشبختانه در ذوب‌آهن اصفهان شرایط برای تولید فراهم است و اگر به ظرفیت اسمی تولید نرسیده ایم، به دلیل کمبود مواد اولیه به ویژه سنگ آهن است.

یزدی‌زاده خاطرنشان کرد: ذوب‌آهن اصفهان با این حجم تولید، اشتغال‌زایی و مسئولیت اجتماعی که به‌ویژه در حوزه معادن ذغال سنگ به عهده دارد ، نباید این چنین با مشکل تامین سنگ آهن مواجه باشد و در این خصوص، تدبیر مسئولان چاره‌ساز خواهد بود.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد