صفحه اصلی » مقاومت » اندیشکده ابداء، آرایش جدید بسیج دانشجویی برای گام دوم انقلاب اسلامی است

اندیشکده ابداء، آرایش جدید بسیج دانشجویی برای گام دوم انقلاب اسلامی است

مسئول بسیج دانشجویی استان اصفهان گفت: اندیشکده ابداء، آرایش جدید بسیج دانشجویی برای مطالبات رهبر انقلاب در سال 98 و شروع گام دوم انقلاب اسلامی است.

تاریخ انتشار: ۱۴:۳۳ - یکشنبه ۱۳۹۸/۰۳/۵

به گزارش صاحب نیوز؛ محمدحسین کفعمی ظهر امروز در نشست خبری اندیشکده ابداء با اشاره به شروع فعالیت این اندیشکده بسیج دانشجویی استان اصفهان، اظهار کرد: اندیشکده بسیج دانشجویی اصفهان در چهل سال دوم انقلاب و بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی فعالیت‌های خود در مجموعه بسیج دانشجویی با محتوای بیشتری پیرامون حوزه‌های علم، دانش و مسائل نظام جمهوری اسلامی آغاز می‌کند.

مسئول بسیج دانشجویی استان اصفهان گفت: بسیج دانشجویی استان امروز یک فصل جدیدی در برنامه‌ها و رویکردهای خود شروع کرد؛ رویکرد ما علم محوری و ورود به حل مسائل نظام بر اساس ظرفیت موجود نخبگان دانشجو است.

وی افزود: استفاده از ظرفیت جوانان متعهد انقلابی که در دانشگاه مشغول به تحصیل هستند و استفاده از ظرفیت‌های که این اندیشکده ایجاد می‌کند می‌تواند باعث شود به کارآمدی نظام کمک کنیم.

کفعمی با توضیح این‌که اندیشکده ابداء هیئت مدیره دارد و به‌صورت مستقل در ناحیه بسیج دانشجویی فعالیت دارد، بیان کرد: این اندیشکده به تقویت بخشیدن اجرای برنامه‌های بسیج دانشجویی کمک می‌کند؛ اندیشکده ابداء یک مغز متفکر است که قرار است به مجموعه‌های بسیج دانشجویی برای تخصصی‌تر شدن کمک کند.

وی ادامه داد: یکی از ظرفیت‌های بسیج دانشجویی حمایت از پایان‌نامه‌های علمی دانشجویان است؛ در این اندیشکده از پایان‌نامه‌هایی حمایت می‌کنیم که گره‌ای از مسائل استان باز شود.

مسئول بسیج دانشجویی استان اصفهان با تأکید بر این‌که سال گذشته رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام فرمودند که همه مشکلات و مسائل راه‌های علمی دارد که این راه‌حل باید از دانشگاه بیرون بیاید، خاطرنشان کرد: امام خامنه‌ای در دیدار با دانشجویان بر مطالبه گری تخصصی، نقش‌آفرینی در حوزه‌های نظام تأکید کردند؛ بیانیه گام دو انقلاب و انتظاری که رهبر انقلاب از جوانان مؤمنان و انقلابی باعث شد تا بسیج دانشجویی آرایش جدید به خود بگیرد.

وی عنوان کرد: بسیج دانشجویی اصفهان بر اساس فرمایشات و تأکیدات رهبر انقلاب و احساس نیاز در استان، با ایجاد یک اندیشکده هم‌افزایی را در بخش‌های مختلف بسیج دانشجویی داریم و از ظرفیت جوان نخبه انقلابی، استادید و هیئت‌های علمی دانشگاه‌ها در این اندیشکده برای کمک به کارآمدی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران استفاده می‌کنیم.

کفعمی تأکید کرد: اندیشکده ابداء، آرایش جدید بسیج دانشجویی برای مطالبات رهبر انقلاب در سال 98 و شروع گام دوم انقلاب اسلامی است.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد