صاحب نیوز

9741029_786

امریکا دچار بحران امنیت ملّی شده است

جانشین رئیس سازمان بسیج گفت: بر اساس یک گزارش، ایالت متحده به دلیل کاهش برتری نظامی تایخی خود دچار بحران امنیت ملی شده و توان پیروزی در جنگ‎های چند جانبه را در دنیا نخواهد داشت.

کدخبر: 954641
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ @ ۱۶:۰۳


به گزارش صاحب نیوز؛ سرتیپ پاسدار محمدحسن سپهر پیش از ظهر امروز در مراسم راهپیمایی شهرستان کاشان بیان کرد: کاشان شهر ۱۷ هزار رزمنده شجاع ولایتمدار انقلاب اسلامی است که این عزیزان نقش مهمی را در دفاع مقدس ایفا کردند.

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: روز قدس امسال، روز ایستادگی و مقاومت و روز تبعیت از آرمان‌های الهی و رهبری انقلاب است؛ همچنین روز دشمن ستیزی روز دفاع از آرمان‌های مردم فلسطین محسوب می شود.

وی افزود: اولین موضع راهبردی امام راحل(ره) ما نه تنها در اول انقلاب، بلکه در اولین روزهای سال 1342 نابودی اسرائیل غاصب و بازگشت مردم فلسطین به سرزمین خود بود.

سردار سپهر خاطر نشان کرد: نسخه کسی که بعد از 14 قرن به اسلام حیات جدید داد و اسلام را جهانی ساخت، یعنی حضرت امام(ره)؛ می گوید با تشکیل هسته های مقاومت، حزب الله در سراسر جهان گسترش داد و با این گروه ها باید فلسطین را از چنگال صهیونیست جدا کرد؛ ما امروز به فرمان امام عمل کردیم و با صدور انقلاب اسلامی و فرهنگ هشت سال مقاومت و ایستادگی و شهادت، فرهنگ هسته های مقاومت حزب الله را به تمام جهان صادر کردیم.

وی تصریح کرد:یکی از این هسته ها در لبنان است که در یک هماورد 33 روزه دشمن را تسلیم اراده های خود کرد و در سال 2006 هر آن چه رزمندگان حزب الله برای آتش بس شرط گذاشتند، اسرائیل آن ها پذیرفت و تسلیم هسته مقاومت حزب الله لبنان شد؛ از طرفی انصار الله یمن، و هسته های شامات در برابر 82 کشور در جبهه مقاومت سوریه، فائق آمد و نگذاشتند عَلَم اسلام بر زمین بیفتد.

این فرمانده دوران دفاع مقدس در بخش دیکری از سخنان خود ابراز داشت: مردم مستضعف و بی سلاح و غذای یمن بر تمام تحریم ها و تهدیدهای کشورهای جنایتکار غربی و اسرائیل که زیر آماج هواپیماهای امریکایی، سعودی، اماراتی، انگلیسی و فرانسوی ایستادگی کردند و شکست بزرگ دیگری در قرن 21 بر امریکای جنایت کار و صهیونیست یهودی وارد آوردند.

سپهر معتقد بود: مردم مسلمان ایران و یمن از وعده های آخرالزمانی هستند؛ بر اساس روایات متقن، ما قول می دهیم با اتحاد جهان اسلام و هسته های مقاومت به یاری خدا اسرائیل را از صفحه روزگار محو خواهیم کرد؛ شاهد این ادعاهای بنده و این ادعای هسته مقاومت، اعتراف رئیس رژیم صهیونیستی است که نتانیاهوی نا بخرد و شکست خورده اعتراف می کند در برابر هسته های مقاومت حزب الله جغرافیای اسرائیل محاصره شده است.

به کفته این فرمانده نظامی، نتانیاهو می گوید به هر سو می نگرم خمینی و خامنه ای را می بینم که پشت مرزهای اسرائیل خیمه زده اند.

جانشین رئیس سازمان بسیج در ادامه سخنان خود در جمع مردم روزه دار کاشان خاطر نشان کرد: امروز می خواهم خطر پیچش تاریخ به نفع ایران را گوشزد کنم؛ رهبر ایران از تنگه خیبر در عربستان تا تنگه جبل الطارق در مراکش را به لرزه انداخته و ملت های مسلمان را به سوی خود جلب کرده است و این خود از اعترافات دشمن است؛ وزیر خارجه اسبق امریکا می گوید رهبر ایران می تواند نقشه هایی را که به بهترین ذهن ها، با بیشترین بودجه ها و در زمان بسیاری کشیده و بهترین مجریان آن را پیاده سازی می کنند تنها با یک سخنرانی یک ساعته خنثی کند.

وی ادامه داد: امریکا رسماً اعلام می کند بزرگترین مشکل امریکا در ایران حضور یک نفر به نام آیت الله خامنه ای است که نقشه راه را می شناسد و مردم به او اعتمادِ آمیخته با اعتقاد دارند.

سردار سپهر در ادامه گفت: وقتی که اوباما و وزیر خارجه اش بعد از مذاکرات وین به کنگره امریکا رفتند و برجام آن جا زیر سؤال رفت چند دلیل برای امضای آن می آورند و می گویند یکی از دلایل قوی امضای برجام توسط امریکا و کشورهای اروپایی، تضمین امنیت 25 ساله برای اسرائیل بود؛ امّا رهبر ما و فرمانده ما و نائب امام زمان(عج) صریحاً فرمودند تا 25 سال آینده اسرائیلی وجود نخواهد داشت.

وی ادامه داد: 30 سال گذشته نظریه پرداز فرانسیس فوکویاما بعد از فروپاشی شوروی گفت پایان تاریخ فرا رسیده است و امریکا قدرت بلامنازع جهان بر تمام مردم جهان و تمام مقدرات آن حاکم خواهد شد و قرن 21 قرن آقایی و کدخدایی امریکا خواهد بود؛ امّا امروز همان فرد می گوید من به سست بنیادی نظریه قبلی خود اعتراف می کنم و امریکا باید از افغانستان، عراق و این کشورها درس بگیرد و این که امریکا قدرت امکانات و تفکرات لام را برای برقرار کردن دموکراسی در خاورمیانه را ندارد یک حقیقت است؛ حتی نمی تواند بحرانی مانند وضعیت سوریه را حل کند و برای همین این کشور دیگر کدخدای جهان نخواهد بود.

سپهر افزود: امریکایی ها 22 تریلیون برای مبارزه با مردم مسلمانان غرب آسیا و سایر جهان هزینه کردند و هیچ دستاوردی برای آن ها نداشت؛ خودشان اعتراف می کنند شکست های بزرگ جهانی به واسطه قطب اسلامی و انقلابی است که امام ما آن را بنیان گذاشت و مردم این مهم را به جهانیان عرضه می کنند؛ پدید آمد؛ از طرفی یک شخصیت بزرگ امریکایی می کوید ایران نیازی به بمب هسته ای ندارد؛ بلکه با فرهنگ خود جهان را تسخیر خواهد کرد.

وی در ادامه خطاب به مسئولانی که می گویند امریکا کدخداست و برای رونق تولید و برای آب خوردن باید با امریکا مذاکره کرد مرگ بر امریکا نگوییم؛ گفت: گزارش کمیسیون استراتژی دفاع ملّی که اعضای آن را سناتورهای مجلس نمایندگان و سنای امریکا تعیین می کنند، اعلامیه ای رسمی داده که ایالت متحده به دلیل کاهش برتری نظامی تایخی خود دچار بحران امنیت ملّی شده و وزارت دفاع به لحاظ مالی و استراتژی توان پیروزی در جنگ های چند جانبه را در دنیا نخواهد داشت.

جانشین سازمان بسیج اعلام کرد: امروزه 22 تریلیون بدهی، فقر و بیکاری و ورشکستگی صنایع امریکا و همچنین عدم نوسازی و بازسازی 50 ساله در این کشور را شاهد هستیم؛ برخی هواپیماهای امریکا برای پرواز خلبان ندارد.

وی اظهار کرد: تروریست های امریکایی در ناوهای امریکایی عزا گرفته اند که در دسترس گلوله های ایران هستند؛ پمپئو شبانه و بدون اطلاع وارد عراق می شود و با نخست وزیر عراق مذاکره می کند که ما در عراق چند هزار امریکایی و پایگاه امریکایی داریم و نباید ایرانی ها و بسیجیان شیعه عراق سربازان امریکایی را در خاک عراق تهدید کنند؛ نخست وزیر عراق می گوید از دست من هیچ کاری ساخته نیست و هیچ تعهدی نخواهم داد، چون مردم عراق از جمله شیعه و سنی دشمن امریکا و مردم ایران سربازان امام خمینی هستند.

سردار سپهر گفت: 70 سال است مردم فلسطین با سنگ جنگیده اند و امروز موشک هایی ساخته اند که 70 کیلومتر برد دارد؛ ما به یاری خدا می رویم که اسرائیل را نابود کنیم.

این فرمانده بسیج در ادامه تأکید کرد: ما در رابطه با معامله کثیف قرنی که امریکایی ها، صهیونیست ها و وابستگان مرتجع عربی عبری آن ها در منطقه دنبال می کنند، به فضل خدا و طبق پیش بینی رهبر معظم انقلاب، شکست بزرگی را دوباره برای دشمنان رقم خواهیم زد؛ این معامله یعنی خلع سلاح فلسطین و مغلوب شدن آن ها در برابر اسرائیل که این اتفاق نخواهد افتاد.

سپهر در پایان تصریح کرد: ما اندیشه شکست و تسلیم دشمن نداریم، اقتدار ما سلاح و اقتصاد و تأسیسات هسته ای ما نیست؛ اقتدار ما اراده های ایمانی و تسلیم ناپذیری ماست.

انتهای پیام/