صفحه اصلی » سیاسی » توهم موفقیت معامله قرن در هم شکست

توهم موفقیت معامله قرن در هم شکست

یکبار دیگر در حالی که آمریکا و دست نشانده هایش همه توطئه ها و نیرنگ ها را برای هدف قرار دادن پشتوانه مردمی انقلاب اسلامی به کار بسته بودند و امیدوار بودند شاید تلاش هایشان کوچک ثمره ای داشته باشد و این ثمره را در روز قدس امسال با کمرنگ شدن حضور مردم در صحنه ببینند، اما همان ساعت اولیه امروز هر آنچه را مدت ها دشمنان کاشته و دنبال می کردند حضور و حماسه مردم از بین برد.

تاریخ انتشار: ۱۷:۲۵ - جمعه ۱۳۹۸/۰۳/۱۰

به گزارش صاحب نیوز؛ یکبار دیگر در حالی که آمریکا و دست نشانده هایش همه توطئه ها و نیرنگ ها را برای هدف قرار دادن پشتوانه مردمی انقلاب اسلامی به کار بسته و امیدوار بودند شاید تلاش هایشان کوچک ثمره ای داشته باشد و این ثمره را در روز قدس امسال با کمرنگ شدن حضور مردم در صحنه ببینند. امّا همان ساعت اولیه امروز هر آنچه را مدت ها دشمنان کاشته و دنبال می کردند حضور و حماسه مردم از بین برد.

اصفهانی ها که همیشه در خلق حماسه ها پیشتاز بودند، در روز قدس امسال هم حماسه آفریده و از همان ساعت های اولیه امروز مردم ولایت مدار اصفهان در میدان امام(ره) حضور یافتند.

دشمنان که از این حضور پرشور مردم به ستوه آمدند وقتی این حضور کامشان را بیشتر تلخ کرد که نسل های جدید این انقلاب در این استکبار ستیزی فعال و پر جنب و جوش بودند؛ در حالی که دشمن حداقل می خواست بین نسل ها در حمایت از انقلاب فاصله و شکاف ایجاد کند و یکبار دیگر تیرش به سنگ خورد.

نسل های مختلف، شخصیت ها و احاد مردم در این حماسه حضور یافتند و یک برگ زرین دیگر در این انقلاب به یادگار گذاشتند، زبان روزه و گرمی هوا هم مانع از این حضور نشد و مردم علی رغم مشکلات اقتصادی که دارند نشان دادند همه جوره پای انقلابشان ایستاده اند.

این روز که نماد همبستگی در اصفهان هم بود، مسئولان با طیف های سلیقه ای مختلف هم در این راهپیمایی شرکت کردند و همگی جنایت های اسرائیل را محکوم کرده و لزوم مقاومت تا آزاد سازی کامل سرزمین های اشغالی و محو شدن رژیم کودک کش اسرائیل را خاطرنشان کردند.

دست و پا زدن صهیونیست ها در این روز ها با توطئه جدیدی به نام معامله قرن رونمایی شده است که در اصفهان با این حضور پر شور نشان داده شد هیچ نیرنگ و نقشه ای دیگر نمی تواند بصیرت مردم را از بین ببرد و نابودی اسرائیل نزدیک است.

در این میان پلاکارد های مختلف که همگی مسائل روز سیاسی را هدف قرار داده بودند بر دستان مردم ساده و معمولی اصفهان هم نشان از  این بود که مردم اصفهان خود احاطه کامل بر مسائل سیاسی دارند.

قدس به مردم ایران و مسلمانان هم خلاصه نمی شود و هر انسان آزاده ای ندای حق مردم فلسطین را می شنود؛ بسط این آزادی خواهی را می توان از حضور شرکت توریست ها و افرادی که از کشورهای دیگر در این راهپیمایی شرکت کرده بودند فهمید.

ورزشکاران هم در این حماسه منش پهلولنی ورزشی خود را به رخ کشیدند و در یاری مظلوم در این حماسه نقش آفرینی کردند.

اسرائیلی ها که نابودی خود را نزدیک می بینند امروز به خوبی فهمیدند توطئه هایی که برای حفظ آن ها با محوریت آمریکا و دلارهای عربی در نظر گرفته می شود هیچ سودی ندارد و خروش امّت اسلام اسرائیل را برای همیشه از صفحه روزگار محو خواهد کرد و امروز توهم موفقیت معامله قرن در هم شکست.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد