صفحه اصلی » سیاسی » 45 درصد از انتخابات استان بر عهده شهرستان اصفهان است/ استاندار اقدامات ویژه ای برای این شهرستان انجام دهد

فرماندار سابق اصفهان:

45 درصد از انتخابات استان بر عهده شهرستان اصفهان است/ استاندار اقدامات ویژه ای برای این شهرستان انجام دهد

فرماندار سابق اصفهان گفت: 45 درصد از انتخابات استان به عهده اصفهان بود و 55 درصد دیگر آن بر عهده 23 فرمانداری دیگر که می‌طلبد استاندار اصفهان در ابعاد مختلف برای شهرستان اصفهان اقداماتی انجام دهد.

تاریخ انتشار: ۰۴:۳۱ - دوشنبه ۱۳۹۸/۰۳/۱۳

به گزارش صاحب نیوز؛ احمد رضوانی در آیین تکریم و معارفه فرماندار اصفهان با بیان اینکه زمانی که از خمینی‌شهر به اصفهان آمدم، موقع حساس و در آستانه سه انتخابات مهم و سرنوشت‌ساز بود، اظهار کرد: زمانی که سه روز از برنامه زمان‌بندی انتخابات مجلس گذشته بود، بنده آمدم.

فرماندار سابق اصفهان اضافه کرد: هماهنگی و فعالیت سه هزار صندوق رأی کار دشواری بود اما با کمک و همدلی مسئولان، انتخاباتی پرشور و بدون کوچک‌ترین مشکلی را برگزار کردیم.

وی افزود: 45 درصد از انتخابات استان به عهده اصفهان بود و 55 درصد دیگر آن بر عهده 23 فرمانداری دیگر که می‌طلبد استاندار اصفهان در ابعاد مختلف برای شهرستان اصفهان اقداماتی انجام دهد.

رضوانی با بیان اینکه 355 طرح پروژه عمرانی در سال 95 و بیش از 300 پروژه عمرانی در سال 96 حدود 591 پروژه عمرانی در سال 97 مورد بهره‌برداری قرار گرفت و همچنین پروژه‌هایی توسط شهرداری‌ها انجام شد، تصریح کرد: بحران‌های مختلف از جمله نفت‌کش‌ها، کامیون‌داران و … در مرکز استان وجود داشت اما آن‌ها حل شد و مسائل عمرانی شهرستان نیز فراموش نشد و کارهای عمرانی پیگیری می‌شد.

وی اضافه کرد: بحران خشکسالی و مشکلات که کشاورزان در شرق اصفهان را پشت سر گذاشتیم که در این راستا خود صنف کشاورزان به همراه اعضای شورای تأمین همکاری کردند تا بتوانیم این بحران را پشت سر بگذاریم.

فرماندار سابق اصفهان با توضیح اینکه ایجاد سازمان‌های مردم‌نهاد یکی از کارهایی است که می‌تواند امور را تسهیل کند که در حال حاضر 220 سازمان مردم‌نهاد در اصفهان داریم، خاطرنشان کرد: مسکن مهر یکی دیگر از پروژه‌هایی بود که پیگیری شد و پرداخت تسهیلات به روستائیان اقداماتی انجام شد.

اصفهان سرمایه‌گریز است

حیدرعلی عابدی در این آیین بیان کرد: در این شرایط بحرانی کنونی کشور توسط ترامپ و کشورهای استکباری تحت‌فشار قرار دارد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: فرماندار جدید اصفهان نگاه سنتی در اصفهان را به نگاه جدید تغییر دهد، برخی از پروژه‌ها مانند فرودگاه اصفهان یا آب مسائلی است که کلان و ملی است را حل کند.

وی با بیان اینکه شهرستان اصفهان سرمایه‌گریز است و هرکسی که می‌خواهد در اصفهان سرمایه‌گذاری کند، فرار می‌کند، گفت: هر سرمایه‌گذاری که به اصفهان می‌آید به دلیل پیچ‌وخم‌های سخت اداری پا به فرار می‌گذارد.

عابدی ادامه داد: اگر به 100 کیلومتری غرب اصفهان سفر کنید چندین فرماندار و امکانات متعدد را می‌بینید اما در فاصله 100 کیلومتری شرق هیچ‌کدام از آن‌ها دیده نمی‌شود که باید فرماندار جدید به این موضوع توجه ویژه داشته باشد.

ایجاد اشتغال یکی از برنامه‌های مهم فرماندار اصفهان

حسین سیستانی در آیین تکریم و معارفه فرماندار اصفهان اظهار کرد: مردم علی‌رغم مشکلات متعدد به‌نظام و انقلاب دلبستگی دارند؛ این دلبستگی را می‌تواند در راهپیمایی روز قدس دید.

فرماندار اصفهان گفت: اصفهان در جهان سرآمد بوده و است این شهر، شهر انقلاب، ایثار، شهادت و فداکاری و در طول تاریخ این شهر همچون ستاره در آسمان جهان درخشیده است و امیدواریم بتوانیم خدمتگزار خوب و صدیقی برای مردم این شهر باشیم.

وی افزود: بنده به‌عنوان یک انسان وظیفه خود می‌دانم به کرامت انسان‌ها احترام بگذارم و در سمت محوله به‌عنوان فرماندار سعی می‌کنم این مهم را رعایت کنم و خدمتگزاری صدیق برای مردم شهیدپرور اصفهان باشم.

سیستانی بیان کرد: یکی از برنامه‌های مهم بنده، ایجاد اشتغال در شهر اصفهان و توجه به امور جوانان و بانوان است و سعی می‌کنیم در برخی پست‌ها از نیروهای جوان و خانم بهره ببریم.

وی با بیان اینکه انتخابات مجلس شورای اسلامی را در پیش داریم که در برگزاری این انتخابات باید کنار ما یاری همه مردم و مسئولان باشد تا بتوانیم امین آرا مردم باشیم، تصریح کرد: اکنون مشکلات اقتصادی وجود دارد، اما با همکاری و همدلی مردم و مسئولان این مشکلات قابل حل است.

فرماندار اصفهان اضافه کرد: شهرداری‌ها در جلب و تأمین رضایت عمومی، نقش مهمی بر عهده دارند که امیدواریم با کمک شهرداری اصفهان، شاهد تحولات چشم گیری در عرصه‌های گوناگون باشم.

به گزارش صاحب نیوز، آیین تکریم و معارفه فرماندار شهرستان اصفهان عصر امروز با حضور مسئولان استانی برگزار شد که این آیین از تلاش‌های احمد رضوانی که به‌عنوان فرماندار اصفهان و فریبرز امیری که هفت ماه سرپرست این نهاد را به عهده داشت، تجلیل و حسین سیستانی به‌عنوان فرماندار جدید اصفهان معرفی شد.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد