صفحه اصلی » سیاسی » مقاومت، بهترین گزینه و راه‌حل برای برون رفتن از مشکلات فعلی / مجلس باید از نیروهای مسلح حمایت کند

مقاومت، بهترین گزینه و راه‌حل برای برون رفتن از مشکلات فعلی / مجلس باید از نیروهای مسلح حمایت کند

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: بهترین گزینه و راه‌حل برای برون رفتن از مشکلات فعلی مقاومت است که رهبر انقلاب هم به این موضوع تأکید کردند.

تاریخ انتشار: ۰۶:۰۳ - یکشنبه ۱۳۹۸/۰۳/۱۹

حیدرعلی عابدی در گفت‌وگو با صاحب نیوز با بیان اینکه فرمایشات و تأکیدات رهبر انقلاب پیرامون مقاومت از نظر اعتقادی، شرعی، عقلی و منطقی برای همه به‌خصوص برای مجلس شورای اسلامی اتمام‌حجت است، اظهار کرد: بهترین گزینه و راه‌حل برای برون رفتن از مشکلات فعلی مقاومت است که رهبر انقلاب هم به این موضوع تأکید کردند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر مقاومت کنیم و یا تسلیم بشویم باید هزینه دهیم امّا هزینه تسلیم شدن زیاد است و از طرفی مقاومت هم هزینه کمتری دارد و هم مایه افتخار و مباهات است.

وی افزود: در راه مقاومت توانسته‌ایم از آرمان‌ و ارزش‌های انقلاب اسلامی دفاع کنیم، امّا تسلیم شدن در قاموس ایرانی‌ها نیست؛ تسلیم برای پیروان دین اسلام و مکتب امام حسین‌ (ع) معنی دارند.

عابدی ادامه داد: ما باید به یاد روزهایی بیفتیم که امام راحل(ره) در دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی در تبعید به سر می‌برد و هیچ کشوری نتوانست در تصمیمات آهنین ایشان خللی ایجاد کند، این راه امام سرمشق و توصیه‌های رهبر انقلاب خط فکری ماست.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در پایان با توضیح این‎که این مجلس باید با تمام وجود برای در تصویب مواردی که به افزایش توان و ظرفیت مقاومت داخلی کمک می‌کند، اقدام کند، تصریح کرد: کمک به تولید داخل و جلوگیری از قاچاق معکوس و حمایت از نیروهای که هسته‌ اصلی مقاومت هستند مانند سپاه پاسداران، بسیج و ارتش، ازجمله اقداماتی است که باید مجلس شورای اسلامی انجام دهد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد