صفحه اصلی » سیاسی » بیشتر از آنکه با استکبار روبرو باشیم، با عوامل داخلی روبرو هستیم

بیشتر از آنکه با استکبار روبرو باشیم، با عوامل داخلی روبرو هستیم

امام‌جمعه موقت اصفهان گفت: بیشتر از آنکه با دشمن و استکبار روبه‌رو باشیم با عوامل داخلی آن‌ها که می‎خواهند نظام و ملّت را تخریب کنند، روبه‌رو هستیم.

تاریخ انتشار: ۰۹:۲۰ - یکشنبه ۱۳۹۸/۰۳/۱۹

حجت‌الاسلام محمدتقی رهبر در گفت‌وگو با صاحب نیوز اظهار کرد: مقاومت را در سال‌های دفاع مقدس و با دست خالی در مقابل سیل تهاجم های غرب و با افتخار آفرینی جوانان و نوجوانان کشور تجربه کردیم و باید از این تجربه ها در عرصه های اقتصادی، سیاسی و فرهنگی استفاده کنیم.

امام‌جمعه موقت اصفهان با بیان اینکه باید در مقابل زیاده خواهی دشمن و نیرنگ های آمریکا، محکم و استوار ایستادگی کنیم، گفت: چندین سال است که دشمنان فرهنگ ما را به صورت های مختلف نشانه گرفتند و یا در بحث اقتصاد، کشور را دچار تحریم‌های گوناگون کردند که باید در مقابل این ها ایستادگی و مقاومت کرد.

وی افزود: ما به گذشته که نگاه می‎کنیم می‌بینیم که در صدر اسلام هم مسلمانان را تحریم کردند؛ پیامبر اکرم(ص) و همراهان ایشان چند سال در شعب ابی‌طالب با انواع تحریم‌ها سختی کشیدید اما در مقابل کفار ایستادگی کردند و همین مقاومت و ایستادگی باعث پیروزی مسلمانان شد.

حجت‌الاسلام رهبر با توضیح اینکه در واقعه کربلا می‌بینیم که آب را بر روی اهل‌بیت (ع) بستند که صحنه‌های تحریم و فشار در تاریخ اسلام و ایران ریشه تاریخی دارد، اضافه کرد: با رجوع به گذشته در می‎یابیم که نقش مدیران و مسئولان مؤثر و حیاتی است.

وی تأکید کرد: مردم ما صبور و استوار هستند و این صبر مردم را در راهپیمایی با شکوه روز قدس دیدیم، باید مسئولان کشور مقاومت را از مردم یاد بگیرند، جلوی هدر رفتن بیت‌المال، حقوق‌های نجومی، محتکران و اخلالگران بازار را باید گرفت.

امام‌جمعه موقت اصفهان با بیان اینکه بیشتر از آن‎که با دشمن و استکبار روبه‌رو باشیم با عوامل داخلی آن‌ها که نظام و ملت را تخریب می‌کنند، روبه‌رو هستیم، تصریح کرد: باید در سه عرصه سیاسی، اقتصادی و فرهنگی مقاومت کنیم؛ دشمن روزی فشار نظامی بر ایران وارد می‌کرد، امّا امروز به برکت خون شهدا دشمن جرئت ندارد در این عرصه با ملّت ایران مبارزه کند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد