صفحه اصلی » اجتماعی » کارآفرینانی که بدون هزینه اشتغال زایی می کنند

طرحی برای عمل به شعارسال؛

کارآفرینانی که بدون هزینه اشتغال زایی می کنند

جهادگرانی که به دنبال محرومیت زدایی در مناطق محروم هستند، این بار با کمک کمیته امداد آموزش اشتغال زایی و کارآفرینی می بینند تا اقدامی ماندگار در مناطق محروم انجام دهند.

تاریخ انتشار: ۱۱:۵۱ - یکشنبه ۱۳۹۸/۰۳/۱۹

صادق هاشمی در گفت‌وگو با صاحب نیوز با اشاره به برگزاری دوره جهادگران کارآفرین در اصفهان اظهار کرد: این دوره آموزشی برای افرادی است که می‌خواهند در مناطق محروم فعالیت کنند، دو دوره قبل در تهران برگزارشده و این سومین دوره است که در اصفهان برگزار می‌شود.

مسئول دوره جهادگران کارآفرین در اصفهان گفت: افراد پس از اتمام دوره مانند بسیجیان هفته‌ای چند ساعت وقت خود را برای کمیته امداد و کمک به اشتغال به این کار اختصاص می‌دهند؛ این دوره به‌صورت سه روز با حضور استادید کشوری مانند دکتر عبدالملکی مسئول حضور دارند.

وی افزود: این افراد در هر شهر و دهستان و روستایی محل سکونت خود فعالیت جهادی را انجام می‌دهند و جهادگران کارآفرین حساب می‌شوند که در کمیته امداد یک جایگاهی سمتی دارد.

هاشمی بیان کرد: دوره جهادگران کارآفرین 19، 20 و 21 تیرماه در اصفهان برگزار می‌شود؛ پس از اتمام این دوره جهادگران با کمک کمیته امداد برای اشتغال پایدار وارد میدان می‌شوند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد