صفحه اصلی » سیاسی » مشکلات به وجود آمده در برجام به دلیل اجرا نشدن هشدارهای رهبری بود

مشکلات به وجود آمده در برجام به دلیل اجرا نشدن هشدارهای رهبری بود

کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه اکنون این بحث‌ها وجود دارد که زیر بار برجام رفتن تصمیم نظام بود و نتیجه هیچ و پوچ کنونی به دلیل ناکارآمدی نظام است، گفت: اما افرادی که این حرف‌ها می‌زدند نمی‌دانند که این مشکلات به دلیل اجرا نشدن تأکیدات و هشدارهای رهبری است.

تاریخ انتشار: ۰۷:۰۲ - دوشنبه ۱۳۹۸/۰۳/۲۰

سید جلال حسینی در گفت‌وگو با صاحب نیوز با اشاره به فرمایشات و تأکیدات اخیر رهبر انقلاب پیرامون مقاومت، اظهار کرد: اگر در ابعاد تجربه، تاریخی، سنت‌‌های الهی در قرآن و تحقیقاتی که خود مقامات غربی داشتند بررسی کنیم متوجه می‌شویم که تنها راه نجات از این مشکلات، مقاومت است.

کارشناس مسائل سیاسی گفت: تسلیم شدن و زیر باز مذاکره رفتن هزینه‌ای سنگین و نتیجه ای پوچ برای کشور دارد، در صورتی که هزینه مقاومت خیلی کم اما نتیجه بسیار ارزشمندی دارد؛ تنها راه موفقیت ما در فشارهای کنونی مقاومت است.

وی افزود: در طول ۴۰ سال انقلاب اسلامی مشاهده و تجربه کردیم که هر کجا در مقابل استکبار و غربی‌ها کوتاه آمدیم، آن‌ها گستاخ‌تر شدند و ما هیچ نتیجه‌ای نگرفتیم، این قضیه متعدد تکرار شده است.

حسینی با توضیح اینکه رهبر انقلاب فرمودند مذاکره با امریکا به نفع کشور نیست و ممنوع است، بیان کرد: زمانی که اوباما اعلام کرد که ما به ایران جنگ نداریم و می‌توان با مذاکره مشکلات حل کرد و در قضیه برجام نتیجه اعتماد به غرب و آمریکایی‌ها را مشاهده کردیم.

وی ادامه داد: اکنون این بحث‌ها وجود دارد که زیر بار برجام رفتن تصمیم نظام بود و نتیجه هیچ و پوچ کنونی به دلیل ناکارآمدی نظام است، اما افرادی که این حرف‌ها می‌زدند نمی‌دانند که این مشکلات به دلیل اجرا نشدن تأکیدات و هشدارهای رهبری است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد