صفحه اصلی » سیاسی » استعفاها و انتصاب های سال انتخابات در سمیرم

استعفاها و انتصاب های سال انتخابات در سمیرم

باید منتظر روزها و ماه های آینده و تغییر و تحول در اداره آب فاضلاب هم بود. چرا که قرار است شاهد ادغام این دو اداره در استان و شهرستان و انتخاب یکی از دو مدیر اداره آب روستایی یا شهری بعنوان مدیر واحد این مجموعه آبی باشیم.

تاریخ انتشار: ۰۹:۵۸ - یکشنبه ۱۳۹۸/۰۳/۲۶

به گزارش صاحب نیوز؛ در یکی دو هفته اخیر شاهد تعدد انتصاب‎ها و استعفاهایی در شهرستان سمیرم آن هم در سال انتخابات و تبلیغات بودیم.

بر این اساس، هفته گذشته دو معاون و سرپرست معاونت فرمانداری سمیرم معرفی و مشخص شدند تا فرماندار و فرماندرای این شهرستان برای اولین بار شاهد فعالیت دو معاونت باشند.

«علی رضا فخری زاده» که معلم و فرهنگی بوده و پیش از این به‎عنوان بخشدار دو بخش وردشت و مرکزی مشغول خدمت بود به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری این شهرستان منصوب شده است.

«سیدمهدی قائم مقامی» هم که در سال‌ها در پست ریاست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمیرم فعالیت داشت، با حکم عباس رضایی استاندار اصفهان، به عنوان سرپرست معاونت برنامه ریزی فرمانداری انتخاب و منصوب شد.

«حسین انصاری اردلی» رئیس جدید اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای هم که پیش از این در اداره راهداری شاهین شهر معاون بود، جایگزین محمد صادقی اهل آبادان شد، که به تازگی بعنوان رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرضا معرفی شده است.

همچنین «سید محمد صدری» که از کارشناسان اداره حقوقی شهرداری اصفهان بود، همین آخر هفته گذشته مسند شهرداری ونک از توابع بخش مرکزی سمیرم را بر عهده گرفت تا بعد از ماه‌ها اداره این شهر توسط سرپرست(علی امیری) خاتمه یابد.

«کوروش صابری» اما دومین شهردار بومی سمیرم در یک دهه گذشته بعد از اکبر سلطانی است، که بعد از تجربه سال‌ها کار و خدمت در شهرداری سمیرم بعنوان کارشناس مالی، معاون اداری و مالی و سرپرستی شهرداری در فاصله ماه‌هایی که شورای شهر شهردار به استانداری معرفی می‌کرد روز گذشته حکم شهردار شدنش از سوی استاندار اصفهان، تأیید و امضا شد و هفته آینده جلسه معارفه وی و تودین حسینعلی صادقی شهردار سابق این شهر برگزار می‌شود.

«روح الله اکبری» مدیر جدید امور آب منطقه‌ای سمیرم هم یک ماهی می‌شود جایگزین شنتیا زاهدیان شده و مدیر سابق به شهرستان مبارکه رفته است.

«سعید سلیمانیان» هم بعد از استعفای سجاد افشاری در زمان قانونی نامزدهای دوره یازدهم انتخابات مجلس، که تا حدود یک دهه، ریاست اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سمیرم را عهده دار بود، بر صندلی سرپرستی این اداره تکیه زد تا سجاد افشاری هم بعنوان مشاور امور روستایی و عشایری ادره کل میراث فرهنگی استان اصفهان از مدیر کل این مجموعه اداری حکم بگیرد.

«علیرضا اشتری» مسؤول دیگری بود که از سمت بخشدار پادنای سمیرم استعفاء کرد تا نامزدی خود را برای شرکت در انتخابات مجلس یازدهم اعلام کند.

حالا باید منتظر روزهای آینده و تغییر و تحول در اداره آب فاضلاب هم بود. چرا که هفته آینده شاهد ادغام این دو اداره در سمیرم و انتخاب یکی از دو مدیر اداره آب روستایی یا شهری به‎ عنوان مدیر واحد این مجموعه آبی هستیم. فرود نصیری یا مجید صابری؟ از طرفی هم بخشداری وردشت، اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و بخشداری پادنا مسؤول ندارند و باید منتظر معرفی مدیران جدید خود در سال انتخابات باشند.

شهرداری بیده و فتح آباد هم که به تازگی شهر شده‌اند، کم کم خود را برای شهر شدن و شهردار معرفی کردن آماده می‌کنند تا عدد شهرهای شهرستان سمیرم نیز به شش شهر و شش شهرداری برسد.

الف/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99