صفحه اصلی » سیاسی » برخورد رهبر انقلاب در مقابل درخواست امریکایی‌ها حکیمانه و مقتدرانه بود

برخورد رهبر انقلاب در مقابل درخواست امریکایی‌ها حکیمانه و مقتدرانه بود

رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان گفت: رهبر انقلاب در مقابل امریکایی‌هایی که علی‌رغم نشست‌های 1+5 و پایبند نبودن به تعهدات خود درخواست مذاکره کردند، حکیمانه و مقتدرانه ایستادند.

تاریخ انتشار: ۱۳:۱۴ - شنبه ۱۳۹۸/۰۳/۲۵

حجت‌الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی در گفت‌وگو با صاحب نیوز در بحث دیدار با نخست‌وزیر ژاپن با رهبر انقلاب که حامل پیامی از ترامپ بود، اظهار کرد: رهبر فرزانه جهان اسلام در مقابل افرادی که ادعای کدخدایی جهان را دارند طبق آیات قرآن و روایات معصومین(ع) با اقتدار برخورد کردند که باعث مباهات جهان اسلام است.

رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان گفت: ایشان فرمودند که ترامپ در حد و جایگاهی نیست که بخواهم جواب پیام او را بدهم؛ رئیس‌جمهور پیشین امریکا قبل از فتنه 88 پادشاه عمان را برای مذاکره به ایران فرستاد که رهبر انقلاب هم با شروطی قبول کردند، در آن زمان امریکایی‌هایی که برای مذاکره التماس می‌کردند و غنی‌سازی اورانیوم و فعالیت هسته‌ای ایران را به رسمیت شناخته بودند.

وی اضافه کرد: امریکا پس از فتنه 88 گستاخ شد و به دنبال براندازی جمهوری اسلامی ایران بود و در نشست 1+5 از مسیر دیگری وارد شد، رهبر انقلاب به‌واسطه این‎که رئیس‌جمهوری امریکا برخوردهای دو یا چندگانه در مقابل ایران داشت، در برخورد اخیر بسیار مقتدرانه‎ار عمل کردند.

حجت‌الاسلام موسوی لارگانی بیان کرد: شاید افراد غرب‌گرا از این فرمایشات و موضع‌گیری رهبر انقلاب ناراحت شوند اما ملت شریف ایران به خود افتخار می‌کنند که رهبر انقلاب محکم و قاطع این‎گونه جواب گستاخی‌های امریکا را دادند.

وی با توضیح این‎که رهبر انقلاب در گذشته چندین مرتبه تأکید کردند که نباید به لبخندهای طرف مقابل که می‌خواهد کشورها را فریب دهد اعتماد کرد؛ افزود: رهبر انقلاب در مقابل امریکایی‌هایی که علی‌رغم نشست‌های 1+5 و پای بند نبودن به تعهدات خود درخواست مذاکره کردند، حکیمانه و مقتدرانه ایستادند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد