صفحه اصلی » ورزشی » استمرار شرایط کنونی تیم والیبال برای مردم لذت بخش تر خواهد بود

استمرار شرایط کنونی تیم والیبال برای مردم لذت بخش تر خواهد بود

پیشکسوت والیبال استان اصفهان گفت: ما اگر بتوانیم نفراتی که از تیم خارج می‌شوند را به خوبی با نفرات جایگزینی که قبلاً در مسابقات به آن‌ها میدان دادیم پر کنیم، می‌توانیم این وضعیت خود را استمرار ببخشیم.

تاریخ انتشار: ۰۸:۳۶ - دوشنبه ۱۳۹۸/۰۳/۲۷

امید اکبری در گفت‌وگو با خبرنگار صاحب نیوز با اشاره به بازی های اخیر تیم والیبال ایران، اظهار کرد: به راستی که این روزها از دیدن بازی والیبالیست‌های کشورمان لذت می‌بریم و احساس غرور می‌کنیم.

پیشکسوت والیبال استان اصفهان تصریح کرد: عملکرد تیم در همه خطوط نمره خوبی به خود اختصاص می‌دهد و این را از نتایج تیم فهمید، البته پتانسیل تیم بازهم بالاتر است که می‌تواند با گذشت زمان شکوفا شود.

وی افزود: آن چیزی که والیبال ما را در دوره‌های مختلف تحت‌الشعاع قرار داده است، جوان شدن تیم است که شاید به‌صورت تدریجی انجام نمی‌شود و ما همیشه گاهاً مجبور می شویم هشتاد درصد تیم را به یک باره تغییر دهیم، البته اکنون وضعیت بهتری داریم.

اکبری در پایان بیان کرد: تیم ایران تا این نقطه هم انتظارات را برآورده کرده است، اما اکنون شاید انتظار از والیبال به جایگاه جدیدی از سوی مردم رسیده است و ما اگر بتوانیم نفراتی که از تیم خارج می‌شوند را به خوبی با نفرات جایگزینی که قبلاً در مسابقات به آن‌ها میدان دادیم پُر کنیم، می‌توانیم این وضعیت خود را استمرار ببخشیم و استمرار آن برای مردم لذت بخش تر خواهد بود.

انتهای پیام/

 

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد