صفحه اصلی » اقتصادی » دنده عقب خودروها؛ این بار در قیمت

دنده عقب خودروها؛ این بار در قیمت

فعال بازار خودرو گفت: انتظار داریم در روزهای آتی قیمت‌های خودرو داخلی هم با کاهش روبه‌رو شود اما میزان این کاهش به عوامل زیادی بستگی دارد.

تاریخ انتشار: ۱۱:۱۶ - دوشنبه ۱۳۹۸/۰۳/۲۷

داوود امیری در گفت‌وگو با صاحب نیوز در رابطه به آخرین قیمت‌های خودرو اظهار کرد: در سال گذشته قیمت خودرو با توجه به دلایلی که داشت افزایش پیدا کرد و قیمت‌های خودروهای داخلی و خارجی هر دو این افزایش را در بازار به خود دیدند.

فعال بازار خودرو تصریح کرد: در چند روز گذشته بازار خودرو با کاهش در قیمت روبه‌رو شد که این کاهش بیشتر در خودروهای خارجی محسوس‌تر بود و پیش‌بینی می‌شود این کاهش ادامه داشته باشد.

وی افزود: در حال حاضر با دید منصفانه می‌توانیم بگوییم که قدرت خرید مردم عادی و عموم جامعه برای خرید خودرو داخلی بسیار کم شده است و مردم کمتر خرید یا تعویض می‌کنند.

امیری عنوان کرد: متأسفانه روانه شدن سرمایه‌های سرگردان در بازار خودرو توازن عرضه و تقاضا را بهم زد و این بازار را با چالش‌هایی روبه‌رو کرد که همچنان هم قسمتی از آن ادامه دارد.

داوود امیری با اشاره به دلایل دیگر تأثیرگذار در بالا بودن قیمت‌های خودرو، بیان کرد: انتظار داریم در روزهای آتی قیمت‌های خودرو داخلی هم با کاهش روبه‌رو شود اما میزان این کاهش به عوامل زیادی بستگی دارد.

انتهای پیام/

 

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد