صفحه اصلی » ورزشی » تحلیل نقل و انتقالات سپاهان و ذوب آهن از زبان یک نام آشنا فوتبال

تحلیل نقل و انتقالات سپاهان و ذوب آهن از زبان یک نام آشنا فوتبال

مربی فوتبال کشور گفت: هنوز برای نقل و انتقالات زمان وجود دارد و مهم هدف گذاری‌هایی است که تیم‌ها برای خود انجام داده‌اند، سپاهان که می‌خواهد در فصل بعد قهرمان لیگ شود و درجام باشگاه‌های آسیا هم حاضر است در حال بستن یک تیم خوب است، اما ذوب‌آهن هدف‌گذاری مشخصی را اعلام نکرده و تب‌وتاب لازم را ندارد.

تاریخ انتشار: ۱۰:۳۵ - سه شنبه ۱۳۹۸/۰۳/۲۸

رسول کربکندی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: تیم فوتبال سپاهان به سرعت در حال بستن تیم خود است و یاران خوبی را به کار گرفته و این نشان دهنده برنامه ریزی بزرگ این تیم برای آسیا و لیگ است.

مربی فوتبال کشور تصریح کرد: تیم ذوب آهن به نظر در حال سکون مانده است و دو بازیکن خوب این تیم که مظاهری و حسینی بودند از این تیم جدا شدند.

وی افزود: ذوب آهن تلاش می کند سه بازیکنی که از این تیم به تراکتورسازی رفتند را باز گردانند، اما به طور کلی در تیم ذوب آهن خبری از حضور بازیکنان بیرونی برای تقویت این تیم به گوش نمی رسد.

کربکندی عنوان کرد: اگر ذوب آهنی‎ها بخواهند جایگاه بهتری را در لیگ در فصل آینده داشته باشند باید فعالیت بیشتری در نقل و انتقالات انجام دهند و خصوصاً یک دروازه بان خوب از نیاز های این تیم است.

رسول کربکندی بیان کرد: ذوب آهن تلاش می کند بازکنان فعلی تیمش را حفظ کند و بی سر و صدا در حال به جلو رفتن است و کار بزرگی را در نقل و انتقالات انجام نداده و یا آن را خبری نکرده است.

وی افزود: هنوز برای نقل و انتقالات زمان وجود دارد و مهم هدف گذاری‌هایی است که تیم‌ها برای خود انجام داده‌اند، سپاهان که می‌خواهد در فصل بعد قهرمان لیگ شود و درجام باشگاه‌های آسیا هم حاضر است در حال بستن یک تیم خوب است، اما ذوب‌آهن هدف‌گذاری مشخصی را اعلام نکرده و تب‌وتاب لازم را ندارد.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد