صفحه اصلی » سیاسی » امریکایی ها از قدرت نظامی جمهوری اسلامی خبر دارند

امریکایی ها از قدرت نظامی جمهوری اسلامی خبر دارند

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس گفت: امریکایی‌ها از توانایی‌های نظامی ما خبر دارند و می‌دانند که بازی مذاکره و یا جنگ معنایی ندارد.

تاریخ انتشار: ۲۱:۱۰ - دوشنبه ۱۳۹۸/۰۳/۲۷

اصغر سلیمی در گفت‌وگو با صاحب نیوز با اشاره به دیدار نخست وزیر ژاپن با رهبر انقلاب اظهار کرد: ژاپن کشوری است که پس از جنگ جهانی دوم زیر سلطه امریکاست و تا کنون هم قدرت نظامی ندارند و پایگاه های نظامی امریکا در ژاپن حضور دارند؛ یعنی کشوری است که از لحاظ اقتصادی فعال است اما از لحاظ اقتداری وابسته است.

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس گفت: ایران کشوری است که علی‌رغم تحریم‌ها و جنگ‌های متعدد اقتصادی، قدرت اقتدار دارد؛ رهبر انقلاب در رابطه با نامه ترامپ به نخست وزیر ژاپن گفتند، صداقتی از ترامپ و امریکایی‌ها ندیدم که اگر صداقت داشت پس از دیدار با شما علیه پتروشیمی جمهوری اسلامی ایران تحریم جدید اضافه نمی‌کرد.

وی افزود: علی‌رغم چندین سال مذاکره، امریکا از برجام خارج شد و هیچ عقل سالمی قبول نمی‌کند کشوری که پس از چندین سال مذاکره به نتیجه‌ای رسیده باشد، آن را نقض کند و بازهم ما پیرامون همان موارد قبلی گفت‌وگو کند.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: صحبت‌های رهبر انقلاب جواب محکمی در مقابل زیاد خواهی‎های امریکا بود؛ اگر در این برهه زمانی مقاومت را ادامه دهیم موفقیت ما مانند گذشته حتمی است.

وی در پایان با بیان اینکه امریکایی‌ها فهمیدند که با جمهوری اسلامی ایران نمی‌توانند با زبان زور و تهدید و نظامی برخورد کنند، تصریح کرد: این فشارهای اقتصادی علیه ایران هم تمام تلاش آن‎هاست، اما از توانایی‌های نظامی ما خبر دارند و می‌دانند که بازی مذاکره و یا جنگ معنایی ندارد.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد