صفحه اصلی » سیاسی » رهبری در فتنه 88 مانند چراغی مسیر حق را روشن ساخت

رهبری در فتنه 88 مانند چراغی مسیر حق را روشن ساخت

کارشناس مسائل سیاسی گفت: در فتنه 88 رهبری برای انقلاب مانند چراغی مسیر حق را روشن ساخت و انقلاب از این فتنه خارج شد و یکبار دیگر دشمنان انقلاب نتوانستند نقشه های شوم خود را عملی کنند.

تاریخ انتشار: ۱۰:۵۷ - سه شنبه ۱۳۹۸/۰۴/۱۱

به گزارش صاحب نیوز؛ به نظر می رسید با فرا رسیدن انتخابات ریاست جمهوری در سال 88، اینبار هم مردم با حضور پر شور خود در این انتخابات شرکت کنند و این پیش بینی که از بصیرت مردم نشات می گرفت سخت هم نبود، و مردم جمهوری اسلامی ایران یکبار دیگر حماسه آفریدند.

قبلاً از پایان انتخابات یکی از کاندیداها خود را برنده حتمی انتخابات معرفی کرد، اما نتیجه انتخابات جور دیگری رقم خورد؛ در حالی که یک حضور پر شور مردمی در انتخابات رقم خورد اما واژه ای به نام تقلب در انتخابات از دو نفر از کاندیدا ها و نزدیکان آن ها بیان شد واژه ای که مرتب از رسانه های دشمنان انقلاب  هم تکرار و باز نشر می شد.

برخی از مردم وقتی تقلب در انتخابات را از زبان کسانی می شنیدند که از ابتدای انقلاب در آن نقش داشته اند دچار شک و تردید شده و نمی دانستند واقعاً چه اتفاقی در انتخابات رخ داده است.

حوادث 88 در حالی به پیش می رفت و هرج و مرج در کشور شروع شده بود که برخی از مردم هم در صحنه اعتراضات با خیال اینکه رای آن ها پایمال شده حضور داشتند و گروهی از مردم هم نمی توانستند حق و باطل را از هم تشخیص دهند.

رهبری که مانند بسیار از موقعیت های حساس دیگر، چراغ راهنمای روزهای سخت انقلاب بود، به میدان آمدند و با مردم و کاندیدا ها سخن گفتند؛ با صحبت های مقام معظم رهبری راه حق و حقیقت برای همه روشن شد و خیلی زود کسانی که دچار اشتباه شده بودند راه خود را از فتنه گران جدا کردند.

حسن مومنیان در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: در فتنه 88 خیلی ها کار کشور و انقلاب را تمام شده می دانستند اما رهبری با اطمینان بیان می کردند که انقلاب از این فتنه هم پیروز خارج خواهد شد.

کارشناس مسائل سیاسی تصریح کرد: رهبری با صحبت های خودشان جذب حداکثری به انقلاب را ایجاد کردند؛ به این معنا که به شکلی حق و باطل را روشن ساختند که کسانی که راه گم کرده بودند آگاه شدند.

وی افزود: مقام معظم رهبری در صحبت های خود بیان کردند که همه مردم برنده این انتخابات هستند و به بیان ایشان برد و باخت اصلاً معنایی نداشت و این حضور گسترده یعنی پیروزی همه در انتخابات بود.

مومنیان اذعان کرد: رهبری حتی سران فتنه را هم آگاه ساختند به کاری که در حال انجام آن بودند و همراهی که آن ها با دشمنان انقلاب انجام می دادند، صحبت های رهبری حجت را تمام کرد.

حسن مومنیان  گفت: در فتنه 88 رهبری برای انقلاب مانند چراغی مسیر حق را روشن ساخت و انقلاب از این فتنه خارج شد و یکبار دیگر دشمنان انقلاب نتوانستند نقشه های شوم خود را عملی کنند.

صحبت های حکیمانه رهبری آنچه که مدت ها دشمنان خارجی با کمک خود فروخته های داخلی طراحی کرده بودند را خط باطلی بر آن کشید؛ شاید آن همه سرویس های اطلاعاتی که تا افراد سرشناس در انقلاب نفوذ پیدا کرده بود و به پشتوانه هزینه های بسیار در حال پیاده سازی بود و حمایت همه جانبه استکبار را با خود داشت را به تنهایی رهبر انقلاب از بین بردند و کاری شبیه به معجزه انجام دادند و ملت ایران را هوشیار و بیدار کردند که این بیداری حماسه 9 دی را هم به همراه داشت.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد