صفحه اصلی » سیاسی » آخرین جزئیات از ارتباط جاسوس زن نفوذی با مدیران ارشد وزارت نفت

آخرین جزئیات از ارتباط جاسوس زن نفوذی با مدیران ارشد وزارت نفت

نماینده مردم نجف آباد گفت: دستگاه‎های نظامی-امنیتی روی پرونده نفوذ یک خانم در وزارت نفت و تحت تأثیر قرار دادن 16 نفر کار اطلاعاتی انجام دادند.

تاریخ انتشار: ۱۳:۱۶ - یکشنبه ۱۳۹۸/۰۴/۲

ابوالفضل ابوترابی در گفتگو با صاحب نیوز بیان کرد: به تازگی باندی کشف شده که حدود 16 نفر از مسئولان مهم وزارت نفت در این باند تحت تأثیر یک خانم نفوذی که امروزه از این گونه افراد به نام پرستو یاد می‎‏شود، قرار گرفتند.

نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این خانم با نفوذی که داشت، این 16 نفر را وارد عرصه خواسته‎های استکباری خود می کرد.

وی خاطر نشان کرد: امروز وزارت نفت پاشنه آشیل جنگ افتصادی است و چون اقتصاد ما نفتی است، چنین مسائلی برای دشمن خیلی مهم است.

ابوترابی افزود: وزارت‎خانه را با چنین اقداماتی معطل می کرد تا نتواند تصمیمات خود را بگیرد.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در بخش دیگری از گفتگوی خود تصریح کرد: دولت تصمیم داشت تا وزیر نفت را به دلیل کم‎کاری و برخی اقدامات وی و همچنین مسائلی مانند نفوذ پرستو در میان مدیران وزارت‎خانه که دستگاه‎های نظامی-امنیتی روی پرونده کار کردند، برکنار و فرد دیگری را جایگزین وی کنند.

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

  1. مجید ترابی گفته :

    هردم ازاین باغ بری میرسد تازه تر از تازه تری میرسد …….. هرروز ازین خبرهای چندش اور عملکرد دولت تدبیر و امید باید بشنویم و ببینیم و نمیدانم تا به کی ملت مظلوم ایران باید این بی کفایتی مسئولان و دولت نا کارامد را تحمل کنند تا به کی باید زیر بار عملکرد اشتباه و بی منطق این دولت باید استخوانهای مردم خورد شود

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد