صفحه اصلی » اقتصادی » بازار خودرو این روزها رونقی ندارد + آخرین وضعیت بازار

بازار خودرو این روزها رونقی ندارد + آخرین وضعیت بازار

این فعال بازار خودرو گفت: به نظر می‌رسد بازار در روزهای آینده هم با توجه به شرایط موجود که در آن تقاضا کم است و همین‌طور خبری که مبنی بر بومی‌سازی برخی قطعاتی که در دسترس نبوده، ادامه داشته باشد.

تاریخ انتشار: ۱۳:۲۱ - پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۴/۶

داوود امیری در گفت‌وگو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: بازار خودرو در این روزها رونقی ندارد و همه در انتظار کاهش قیمت هستند؛ البته درصدی این کاهش اتفاق افتاده است.

این فعال بازار خودرو تصریح کرد: به نظر می‌رسد بازار در روزهای آینده هم با توجه به شرایط موجود که در آن تقاضا کم است و همین‌طور خبری که مبنی بر بومی‌سازی برخی قطعاتی که در دسترس نبوده، ادامه داشته باشد.

وی افزود: در حال حاضر هزینه نگهداری خودرو هم افزایش پیدا کرده است، چرا که در زمانی قیمت قطعات و لوازم‌یدکی افزایش پیدا کرد و این هم در بازار خودرو قابل توجه است.

امیری عنوان کرد: من رد نمی‌کنم که شاید برخی برای تهیه قطعات، قطعات کار کرده را انتخاب می‌کنند و شاید این در بازار وجود داشته باشد، اما به‌هیچ‌عنوان برای مصرف کننده این نوع خرید را پیشنهاد نمی‌کنیم.

وی افزود: چرا که در بسیاری موارد بعد از مدت‌زمان کم این قطعه دوباره خراب و مصرف کننده مجبور به پرداخت هزینه بیشتر می‌شود.

انتهای پیام/

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99