صفحه اصلی » استان » حجاب، سدّی مقابل زیاده خواهی دشمنان است

حجاب، سدّی مقابل زیاده خواهی دشمنان است

تحلیل‌گر فرهنگی گفت: دشمنان انقلاب به این نتیجه رسیدند که حجاب سد محکمی است که آن‌ها را در برآورده شدن خواسته‌هایشان ناکام می‌گذارد ازاین‌رو تمام تلاش خود را به کار گرفتند تا با یک جنگ نرم حجاب بانوان را هدف قرار دهند.

تاریخ انتشار: ۰۹:۵۶ - یکشنبه ۱۳۹۸/۰۴/۹

اکبر اسلامیان در گفت‌وگو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: زنان در جامعه یک قشر تأثیرگذار هستند و هر کجا که در حکومت‌ها آزادی خواهی و دفاع در برابر ظلم مطرح است نقش بانوان نقشی پررنگ و تأثیرگذار است.

این تحلیلگر فرهنگی تصریح کرد: این موضوع هم در انقلاب اسلامی ایران پررنگ است و بانوان در همه حال در حمایت از این انقلاب و کشور حاضر بودند.

اسلامیان عنوان کرد: حضور پررنگ بانوان در صحنه و تربیت فرزندان انقلابی و ظلم ستیز هم از چشم دشمنان دور نماند و دشمنان تصمیم گرفتند حضور این عامل تأثیرگذار در انقلاب را کم‌رنگ کنند.

وی افزود: دشمنان انقلاب به این نتیجه رسیدند که حجاب سد محکمی است که آن‌ها را در برآورده شدن خواسته‌هایشان ناکام می‌گذارد ازاین‌رو تمام تلاش خود را به کار گرفتند تا با یک جنگ نرم حجاب بانوان را هدف قرار دهند.

اکبر اسلامیان بیان کرد: بسیاری از آن‌ها حجاب در کشور خودشان را هم تحمل نمی‌کنند و در حالی که حرف از آزادی می‌زنند محدودیت‌هایی برای بانوان با حجاب ایجاد می‌کنند.

تحلیل‌گر فرهنگی گفت: اما دشمنان کور خوانده‌اند که بانوانی این جامعه اسلامی که الگو آن‌ها فاطمه زهرا است را از حجاب جدا کنند.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد