صفحه اصلی » سیاسی » استکبار جهانی امروزه به اسم حقوق بشر دنبال ادامه سلطه گری است

استکبار جهانی امروزه به اسم حقوق بشر دنبال ادامه سلطه گری است

امام جمعه نایین گفت: استکبار جهانی به اسم حقوق بشر به دنبال ادامه سلطه گری و منافع خود در تمام ابعاد درسطح جهانی است.

تاریخ انتشار: ۱۶:۵۷ - جمعه ۱۳۹۸/۰۴/۷

به گزارش صاحب نیوز؛حجت الاسلام سید علی سجادی در خطبه های نماز جمعه نایین در رواق فاطمیه امام زاده سلطان سید علی (ع) با اشاره به بد عهدی آمریکا و شیطنت‌های ترامپ اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران با هدف قرار دادن پهپاد آمریکا به دشمنان ثابت کرد که اگر بخواهند کوچک‌ترین تعرضی به ایران اسلامی داشته باشند با برخورد جدی ما مواجه خواهند شد.

وی گفت: ملت ایران با مقاومت خود در عرصه‌های مختلف آمریکا را شکست داده است و به تازگی نیز با زمین زدن پیشرفته‌ترین و گران‌ترین پهپاد عملیاتی آمریکا، ضربه دیگری به استکبار جهانی وارد ساخت.

وی گفت: جوانان این آب و خاک با تمام وجود آماده ایستادگی در برابر تجاوزات دشمنان هستند و هیچگاه به آنان اجازه نخواهند داد حتی یک وجب از ایران اسلامی را جدا کنند.

وی بیان کرد: مردم با بصیرت ایران اسلامی فریب توطئه‌های دشمنان را نخواهند خورد و همواره مدافع این نظام و انقلاب هستند.

امام جمعه نایین به هفتم تیر سال ۶۰ و ترور ناجوانمردانه و انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی از سوی جبهه نفاق و عوامل مزدور استکبار جهانی، آمریکای جنایتکار و صهیونیسم اشاره کرد و گفت: شهید بهشتی روحیه بندگی داشت و به عنوان یک مجتهد علم و دین و ذره ذره در وجود، عمل و گفتار ایشان نمایان بود.

وی اظهار داشت: شهید بهشتی نمونه کامل مجاهدی بود که معتقد بود مسیر پیش رو در نهایت با شهادت به پایان می‌رسد که خداوند نصیب کرد و امام راحل نیز لقب شایسته سیدالشهدای انقلاب را به بهشتی دادند.

وی با تسلیت فرا رسیدن سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع) افزود: قسمتی از زندگی این امام را فعالیت‌های علمی و فرهنگی تشکیل می‌داد که در کنار این فعالیت‌ها باید مباحث سیاسی را نیز اضافه کرد.

امام جمعه نایین ادامه داد: دوره‌ای از زندگی امام جعفر صادق (ع) شبیه دوره ما است که در این دوره شاهد توجه به پیشرفته‌های علمی هستیم بنابراین امروز ما به شدت به این شیوه نیاز داریم چراکه با گسترش علم و فناوری، ریشه صهیونیست و استکبار جهانی کنده می‌شود.

سجادی اظهار داشت: امام جعفر صادق (ع) و سایر ائمه (ع) تاکیدی بر حکومت حضرت حجت (عج) داشتند که بسترهای این مهم هرچه بیشتر باید درجامعه مهیا شود.

امام جمعه نایین در ادامه به آغاز دهه کرامت اشاره کرد و افزود: شعار امسال دراین دهه مهربانی به رسم اهل بیت (ع) است که دراین دهه باید خدمات زیاد داشت.

 

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد