صفحه اصلی » حوزه و دانشگاه » رقابت 5743 داوطلب در كنكور سراسري سال 98 در دانشگاه كاشان

رقابت 5743 داوطلب در كنكور سراسري سال 98 در دانشگاه كاشان

معاون آموزشي و تحصيلات تكميلي و نماينده تام الاختيار سازمان سنجش در دانشگاه كاشان از رقابت پنج هزار و 743 داوطلب در آزمون سراسري سال 98 در اين دانشگاه خبر داد.

تاریخ انتشار: ۱۰:۳۵ - دوشنبه ۱۳۹۸/۰۴/۱۰

دكتر قنبرعلي شيخ زاده در گفتگو با صاحب نیوز با اشاره به اينكه اين آزمون در روزهاي پنجشنبه13 و جمعه 14 تير 98 در دو نوبت صبح و بعداز ظهر برگزار مي شود، افزود: سه هزار و 262 نفر از اين داوطلبان خانم و دو هزار و 472 نفر آقا هستند كه در پنج گروه آزمايشي علوم رياضي و فني، علوم انساني، هنر، علوم تجربي و زبان هاي خارجي با يكديگر به رقابت مي پردازند.

وي  به ثبت نام  775  داوطلب  در آزمون سراسري گروه علوم رياضي و فني در اين دانشگاه اشاره كرد و اظهار داشت: اين آزمون صبح روز پنجشنبه با رقابت 210 داوطلب زن و 565 داوطلب مرد برگزار مي شود.

دكتر شيخ زاده خاطر نشان كرد: در گروه علوم آزمايشي علوم انساني نيز صبح پنجشنبه  يك هزار و 344 داوطلب ( 785 زن و 559مرد) به رقابت مي پردازند.

وي به برگزاري آزمون گروه آزمايشي هنر در عصر روز پنجشنبه اشاره كرد و افزود: اين آزمون نيز با حضور 825 داوطلب ( 525 زن و 300 مرد) برگزار مي شود.

نماينده تام الاختيار سازمان سنجش در دانشگاه كاشان بيشترين آمار داوطلبان آزمون سراسري امسال در اين دانشگاه را گروه آزمايشي علوم تجربي عنوان كرد و گفت: در گروه آزمايشي علوم تجربي هم كه صبح روز جمعه برگزار مي شود دو هزار و  11داوطلب ثبت نام كرده اند كه يك هزار و 250 نفر زن و 761 نفر مرد هستند.

دكتر شيخ زاده خاطر نشان كرد: آزمون گروه زبان هاي خارجي  نيز با رقابت 788 داوطلب( 501 زن و 287 مرد) در عصر روز جمعه برگزار مي شود.

معاون آموزشي و تحصيلات تكميلي و نماينده تام الاختيار سازمان سنجش در دانشگاه كاشان تاكيد كرد: دانشگاه كاشان همچون گذشته با بهره گيري از عوامل اجرائي باتجربه در برگزاري آزمون سراسري و جلب مشاركت ساير ارگانهاي شهرستان كاشان، تمام تلاش خود را در جهت ايجاد شرايط مناسب براي برگزاري آزمون به كار خواهد گرفت تا داوطلبان گرامي در فضايي مناسب به رقابت بپردازند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد