صفحه اصلی » اجتماعی » مردم در حمایت نیروی انتظامی و عفاف و حجاب به میدان آمده اند

مردم در حمایت نیروی انتظامی و عفاف و حجاب به میدان آمده اند

امام‌جمعه نجف‌آباد گفت: مردم در اتفاقاتی مانند شمال کشور و پارک تهران در حمایت از نیروی انتظامی و فریضه حجاب به میدان آمدند.

تاریخ انتشار: ۱۱:۲۵ - سه شنبه ۱۳۹۸/۰۴/۱۱

حجت‌الاسلام مصطفی حسناتی در گفت‌وگو با صاحب نیوز با بیان اینکه عفاف و حجاب یکی از مسلمات دین اسلام، قرآن و روایات اهل‌بیت(ع) است، اظهار کرد: امروزه حجاب و عفاف مانند بسیاری از ارزش‌های دینی توسط حرمت‌شکنان مورد تهاجم قرار گرفته است.

امام‌جمعه نجف‌آباد گفت: این روزها هم با پرده‌دری در راستای کشف حجاب حرکات زشتی صورت گرفته است، برنامه‌های گسترده‌ای توسط دشمن هماهنگ شده که قصد دارند که قوانین اسلام و قانون کشور را زیر سؤال ببرند.

وی افزود: این روزها کشور مزین به وجود شهدای دفاع مقدس است و مردم در اتفاقاتی مانند شمال کشور و پارک تهران در حمایت از نیروی انتظامی و فریضه حجاب به میدان آمدند.

حجت‌الاسلام حسناتی با توضیح اینکه دشمن به قول خود می‌خواهد بین مؤمنان اختلاف بیندازد، بیان کرد: برخی‌ها شاید احکام اسلام را کامل و به‌درستی یاد نگرفته باشند، قانون‌شکنان محدود هستند و تکلیفشان جدا از آحاد مردم است.

وی ادامه داد: باید عفاف و حجاب را مانند دیگر فرایض دین اسلام پاس بداریم، مجلس، مسئولان و دولت‎مردان باید به دنبال این مهم باشند.

امام‌جمعه نجف‌آباد در پایان با بیان این‎که قوه قضائیه قطعاً در این زمینه همکاری می‌کند، تصریح کرد: همه باید نیروی انتظامی را در امر اجرای قانون کمک کنند و نباید ناخواسته به قانون‌شکنان کمک کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد