صفحه اصلی » سیاسی » اینستکس هیچ سودی برای کشور ندارد

اینستکس هیچ سودی برای کشور ندارد

نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی گفت: سیاست مالی که اروپاییان در پیش گرفته‌اند و فشاری که بر ایران وارد کرده‌اند در نهایت هیچ سودی برای کشور ندارد.

تاریخ انتشار: ۱۶:۳۲ - سه شنبه ۱۳۹۸/۰۴/۱۱

به گزارش صاحب نیوز؛ سمیه محمودی در جلسه شورای اداری شهرستان دهاقان اظهار کرد: باید با فرش قرمز از سرمایه‌گذاران استقبال شود، نباید برخوردها شعارگونه باشد، باید شرایطی ایجاد کنیم که تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران بتوانند در این شهرستان فعالیت کنند نه اینکه با مقررات دست و پا گیر و بروکراسی‌های اداری آنان را دلسرد کنیم.

وی با اشاره به مناسبات مالی ایران و اروپا، عنوان کرد: سیاست مالی که اروپائی‎ها در پیش گرفته‌اند و فشاری که بر ایران وارد کرده‌اند در نهایت هیچ سودی برای کشور ندارد.

نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: یک بار با آمریکایی ها مذاکره کردیم، اما آن‌ها عهدشکنی کردند؛ ترامپ فردی است که روحیه اقتصادی دارد و کاری می‌کند که فقط به نفع خودش باشد، بنابراین ملت ایران هیچ اعتمادی به سران کاخ سفید و متحدان اروپایی آنان ندارند و در این شرایط تنها راه پیروزی ایستادگی و مقاومت است.

محمودی با اشاره به سند بودجه کشور، تأکید کرد: نمایندگان انتظار داشتند بودجه در جهت فرمایشات رهبری در حوزه مدیریت و با توجه به شرایط تحریم تغییراتی ایجاد کند، اما چنین نشد و زمان از دست رفت.

وی با اشاره به وضعیت اقتصادی کشور اظهار کرد: بیشتر مسائل و مشکلات اقتصادی مربوط به تحریم‌هاست، اما برنامه‌ریزی نکردن، نبود پیگیری و نظارت نیز در ایجاد آن‌ها بی‌تأثیر نیست.

نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی از پیشرفت فیزیکی طرح انتقال آب از تصفیه‌خانه باباشیخ‌علی مبارکه به دهاقان خبر داد و افزود: این طرح با هزینه ۳۲۰ میلیارد ریال اجرا می‌شود و امیدواریم تا پایان امسال به بهره برداری برسد.

محمودی با اشاره به کمبود کلاس‌های آموزشی برای بانوان و جوانان این شهرستان، خاطرنشان کرد: مسئولان باید چنان برنامه‌ریزی کنند که افراد واجد شرایط بتوانند از تسهیلات اشتغال شهرستان استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد