صفحه اصلی » تولیدی » دلبستگان به برجام هم بر مفید نبودن اینستکس گواهی می دهند

دلبستگان به برجام هم بر مفید نبودن اینستکس گواهی می دهند

کارشناس مسائل سیاسی گفت: کانال مالی که بین ایران و اروپا مطرح است تلاش برای دستاورد سازی است و در صحبت هایی کسانی مانند رئیس جمهور که خیلی دلبسته به برجام بودند هم مفید نبودن این کانال مالی مطرح می شود.

تاریخ انتشار: ۱۵:۱۰ - پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۴/۱۳

غلامعلی کریمیان در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: اگر موضوع برجام را دنبال کرده باشید در آن یک بحث دستاورد و یک دستاورد سازی مطرح است.

کارشناس مسائل سیاسی تصریح کرد: کانال مالی که بین ایران و اروپا مطرح است تلاش برای دستاورد سازی است و در صحبت هایی کسانی مانند رئیس جمهور که خیلی دلبسته به برجام بودند هم مفید نبودن این کانال مالی مطرح می شود.

وی افزود: آن چیزی که از اینستکس به نظر می رسد همان وقت کشی است، این همان تذکری است که مقام معظم رهبری فرمودند که اروپایی ها و غربی ها تلاش می کنند روند رو به رو رشد کشور را متوقف کنند.

کریمیان عنوان کرد: در شش سال گذشته معطل دیگران ماندند و متوقف شدن، بزرگترین ضربه ای بود که خوردیم؛ اروپایی با این برنامه و برنامه هایی شبیه به این که با عملیات روانی و تأثیر گذاری روی سیستم محاسباتی مسئولان کشور ما که نوعی بحث نفوذ است.

غلامعلی کریمیان در پایان گفت: اروپایی‎ها با این برنامه تلاش می کنند که یکی دو سال ما را معطل کنند تا  این معطلی تاثیرات تحریم ها بر جامعه، صنعت و عرصه های دیگر بیشتر شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد