صفحه اصلی » تولیدی » اینستکس مانند آب‌نبات دروغین است

اینستکس مانند آب‌نبات دروغین است

نماینده مردم میمه، شاهین‌شهر و برخوار گفت: اکنون که ایران قدم اول را برداشته است و تصمیم دارد قدم دوم را هم با صلابت بردارد این بیان اینستکس مثل یک آب‌نبات یا پستانک دروغین است که به ایران می‌خواهند بدهند و ایران را از تصمیم‌گیری درست منحرف و منصرف کنند.

تاریخ انتشار: ۱۹:۰۲ - جمعه ۱۳۹۸/۰۴/۱۴

حسینعلی حاجی‎دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: اینستکس راه نفوذی است بر یافتن آن چه که هم اکنون در تجارت خارجی انجام می‌شود؛ اروپا بعد از تحریم‌های ظالمانه نسبت به ایران متوجه شد که علی‌رغم همه فشارهایی که از طریق تحریم‌ها به ایران وارد کرد، ایران توانست متکی بر توانمندی‌های داخلی شود و آن چه را که برای مردم نیاز بود از طریق بی‌اثر کردن تحریم‌ها به انجام برساند.

نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار تصریح کرد: اروپا می‌خواهد مسیرها و نوع کارهایی که ایران انجام می‌دهد را شناسایی کند و به تولید داخلی ضربه بزند که امیدوار است از طریق اینستکس آن را به دست آورد.

وی افزود: اینستکس راهی جز نفوذ بر اقتصاد نیست و نباید راضی به پذیرفتن آن شویم چرا که نوعی تحقیر برای ایران است؛ اگر بخواهیم اینستکس را به درستی تعبیر کنیم باید بگوییم نفت در برابر غذا که این در شأن ملت ایران نیست.

حاجی دلیگانی در پایان عنوان کرد: اعلام اینستکس در این شرایط یک شگردی برای تزلزل و ایجاد اختلاف در بین تصمیم گیران کشور است، دو ماه قبل تصمیم گرفتند میزان تعهدات ایران نسبت به برجام را از بُعد هسته‌ای کاهش دهند؛ اکنون که ایران قدم اول را برداشته است و تصمیم دارد قدم دوم را هم با صلابت بردارد این بیان اینستکس مثل یک آب‌نبات یا پستانک دروغین است که به ایران می‌خواهند بدهند و ایران را از تصمیم‌گیری درست منحرف و منصرف کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد