صاحب نیوز

IMAGE11562658213564

سد کهنک اصفهان پدر و دو فرزندش را به کام مرگ کشاند

فرمانده انتظامی شهرستان اردستان از جان باختن مردی به همراه دو فرزندش به دلیل بی احتیاطی در کنار سد روستای کهنک خبر داد.

کدخبر: 960332
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ @ ۱۵:۱۲


به گزارش صاحب نیوز؛ سرهنگ غلامرضا هاشمی زاده با با اشاره به جان باختن مردی به همراه دو فرزندش به دلیل بی احتیاطی در کنار سد روستای کهنک، اظهار کرد: در پی تماس تلفنی شهروندی با مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر غرق شدن مردی به همراه 2 فرزندش در سد روستای “کهنک” بلافاصله ماموران به محل اعزام شدند.

وی افزود: ماموران در محل با خانمی مواجه شدند که عنوان کرد به همراه همسر و 2 فرزند (دختر و پسرش) برای استراحت به این محل آمده بودند و پدر خانواده به منظور تفریح و سرگرمی فرزندانش را از حفاظ سد عبور داد.

این مسئول انتظامی عنوان کرد: بنابر گفته های این خانم، به دلیل لغزنده بودن دیواره کناره سد هر 2 فرزندش به داخل سد سرخورده و همسرش برای بیرون آوردن آن ها به داخل آب رفت اما هر سه نفر به دلیل عمق زیاد و شدت موج آب غرق شده و جان خود را از دست دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان اردستان با بیان اینکه با همکاری ماموران، عوامل آتش نشانی و تیم های غواص در محل حضور یافتند که تلاش آن ها برای یافتن اجساد غرق شدگان در حال انجام است، به کسانی که برای تفریح و استراحت به حاشیه سدها و حاشیه رودخانه ها می روند هشدار داد و گفت: به شهروندان توصیه می کنیم در همه حال مراقب فرزندان خود باشند و هنگام سپری کردن اوقات فراغت جوانب احتیاط را به کار بسته تا چنین حوادث ناگواری برای آن ها پیش نیاید.

انتهای پیام/