وی افزود: دوره ی ابتدایی وراهنمایی را در شهر دستگرد گذرانده و ازدواج کردم با شروع جنگ تحمیلی به همراه همسرم راهی جنوب کشور شدم و در شهر اهواز به کمک دیگر خواهران کار پشتیبانی رزمندگان را انجام می دادم، چهار فرزند دارم که در همان ایام جنگ در اهواز متولد شدند.

هاشمی نژاد ادامه داد: بعد از جنگ به تحصیلات خود ادامه داده همزمان در دبیرستان و حوزه علمیه مشغول تحصیل شدم.

این بانوی نخبه در ادامه عنوان کرد: در سال ۸۰ در دانشگاه علوم سیاسی امام حسین(ع) در سپاه خوزستان ادامه تحصیل داده، همزمان در دانشگاه شهید چمران ودانشگاه های شهر اهواز هم تدریس داشتم و هم به عنوان مشاور و مبلغ دینی فعالیت می کردم، ضمن اینکه مسئولیت مدیریت بنیاد فرهنگی مهدویت خوزستان در قسمت خواهران را به عهده داشتم.

این نخبه فرهنگی بیان کرد: طرح دومی که انجام دادم طرح دانش آموختگان حوزوی هست که در حال حاضر کشوری شده و در حال اجرا است(حوزویان به عنوان مبلغ در تمام ارگان های فرهنگی فعالیت می کنند)، امسال هم به عنوان معیینه (روحانی)حج انتخاب شدم که بعد از ۲۸ سال به زادگاه خود شهر دستگرد برخوار برگشته و در دانشگاه صنعتی خمینی شهر به فعالیت خود ادامه می دهم و در حال حاضر مدیر حوزه ی علمیه خواهران ملک شهر اصفهان هستم و در سطح چهار دکترا مشغول تحصیل می باشم.

این بانوی فعال بسیجی و فرهنگی در رابطه با حجاب، اظهار کرد: حجاب قانون در کشور ما است و همانطور که هر چیزی قانون شد همگان با هر اعتقادی موظف به رعایت آن هستند و اگر رعایت نکنند خلاف قانون انجام داده، همانطوری که در راهنمایی و رانندگی عبور از چراغ قرمز خلاف قانون رانندگی و رعایت نکردن حریم عابر پیاده است رعایت نکردن حجاب نیز تجاوز به حریم دیگران و بی احترامی به جامعه و خلاف قانون می باشد. هاشمی نژاد در ادامه تاکید کرد: باید فرهنگ سازی ونهادینه کنیم که احترام به قانون رعایت قانون حجاب جا بیفتد، ما قانون داریم اما مجری قانون نداریم، به خاطر همین قانون شکنی می کنیم.

این نخبه فرهنگی در پایان گفت: دولت باید در تمام مراکز دولتی به عنوان قانون حجاب این امر را اجرا کند که با بی حجاب ها برخورد کنند، نه اینکه بیشتر احترام بگذرانند و به او بها بدهند، اگر در جایی مانند مدرسه هم مدیر و معلم رعایت نکند باید آموزش وپرورش برخورد کند.

انتهای پیام /