صفحه اصلی » مقاومت » تنها مجموعه و سازمانی که می تواند انقلاب را بیمه کند بسیج است

فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج):

تنها مجموعه و سازمانی که می تواند انقلاب را بیمه کند بسیج است

فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) گفت:  تنها مجموعه و سازمانی که می تواند انقلاب اسلامی را بیمه کند و نظام را سربلند از این چالش ها بیرون ببرد، شجره طیبه بسیج است.

تاریخ انتشار: ۱۴:۴۸ - پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۴/۲۰

به گزارش صاحب نیوز؛ سردارغلامرضا سلیمانی پیش از ظهر امروز در آیین تکریم و معارفه فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) با بیان اینکه امیدواریم با حضور سردار فدا، این برادر برتوان و پرتلاش کارهای ناتمام به نتیجه برسد، اظهار کرد: از همکاری های چندین ساله این برادر در این چند ساله تشکر می کنیم.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه سپاه استان اصفهان همیشه در بین سپاه های استانی به عنوان موفق ترین سپاه شناخته می شده و شناخته می شود، عنوان کرد: همه مجموعه سپاه استان در این سال ها برای پیشبرد انقلاب اسلامی دست در دست هم داشته است.
وی ادامه داد: ما امیدواریم بتوانیم یک تحرک جدیدی همان طور که رهبر معظم انقلاب در حکم خود فرمودند در بسیج ایجاد کنیم.

سلیمانی ادامه داد: امیدواریم بتوانیم آن جایگاه، شان و منزلتی که حضرت امام(ره) برای بسیج تعریف کردند و انتظاراتی که رهبر معظم انقلاب مطرح کردند، عملیاتی کنیم.

همچنین سردار مجتبی فدا در آیین تکریم و معارفه سپاه صاحب الزمان(عج) با اشاره به تلاش های سردار سلیمانی در دوره حضور خود در استان اصفهان، اظهار کرد: بنده از جانب تمام پاسداران از زحمات سردار سلیمانی تشکر می کنم.

فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) گفت:  تنها مجموعه و سازمانی که می تواند انقلاب اسلامی را بیمه کند و نظام را سربلند از این چالش ها بیرون ببرد، شجره طیبه بسیج است.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد