صفحه اصلی » سیاسی » امروز آمریکا از بسیجیان ما هراس دارد/ وضعیت امروز با با ابتدای انقلاب قابل مقایسه نیست

امام جمعه اصفهان:

امروز آمریکا از بسیجیان ما هراس دارد/ وضعیت امروز با با ابتدای انقلاب قابل مقایسه نیست

امام جمعه اصفهان گفت: امروز آمریکا از بسیجیان ما هراس دارد

تاریخ انتشار: ۱۴:۲۰ - پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۴/۲۰

به گزارش صاحب نیوز؛ آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد صبح امروز در آیین تکریم و معارفه فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) با بیان اینکه در این مدتی که سردار سلیمانی در اصفهان حضور داشت، جز خیر از ایشان ندیدیم، اظهار کرد: خوشبختانه به جای ایشان سردار فدا که حقیقتاً مانند بال با سردار سلیمانی حرکت می کردند، فرمانده سپاه استان شد.

امام جمعه اصفهان با بیان اینکه اگر بخواهیم خودمان را در مقابل دنیا بسنجیم در بسیاری از موارد از ما جلوتر هستند، عنوان کرد: آن چه باعث شده ما در مقابل دشمنی که یکی از آن ها آمریکا است، پیشرفت کنیم، نیروی انسانی مومن و معتقد است.

وی ادامه داد: اوایل انقلاب و زمان جنگ دشمن ترس این را داشت که کسی به ما اسلحه بفروشد و امروز وحشت این را دارند که ما به کسی در دنیا اسلحه بدهیم.

طباطبایی نژاد با بیان اینکه خودمان هم باور نمی کردیم به این نقطه از پیشرفت برسیم، تصریح کرد: نیروی انسانی ما ارتش، سپاه و بسیج است.

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان با بیان اینکه دغدغه خاطر من در اصفهان بی اعتنایی برخی به بسیج در چندسال اخیر است، خاطرنشان کرد: بسیجی یعنی انسان مومنی که همه مسائل فکری امام خمینی(ره) را خوانده و به آن معتقد باشد و کمر همت برای خدمت به مردم ببندند.

وی با بیان اینکه این بسیجی نیاز به آموزش کامل دارد، خاطرنشان کرد: بسیج باید در امر به معروف و نهی از منکر وارد شود و بداند که دشمن در کجا در حال مبارزه با کشور است.

طباطبایی نژاد افزود: اگر دشمن در خانه ما در حال جنگ است، باید با آن ها در خانه بجنگیم.

امام جمعه اصفهان ادامه داد: مگر می شود بسیجی بییند در چهارباغ مقدمات چهارشنبه های لش را ایجاد کرده اند و واکنش نشان ندهد؟ ما نباید اجازه دهیم یک عده لش بر ما مسلط شوند و ما رویمان نشود آن ها را امر به معروف کنیم.

وی با بیان اینکه دشمن اگر قدرت پیدا کند، جلو می آید، خاطرنشان کرد: امام علی(ع) در جواب کسانی که گفتند طلحه و زبیر را رها کنید و بگذارید در همان بصره بمانند؛ حضرت فرمودند: «من مانند کفتار نیستم که من را در لانه ام بخوابانند، بخدا با مومنانی که به حق اقبال دارند، با اهل باطل می جنگم و نمی گذارم آن ها جلو بیایند.»

طباطبایی نژاد با بیان اینکه نیروی اصلی ما، بسیجیان هستند، گفت: اگر بخواهیم در مقابل آمریکا بایستیم هم باید سلاح ما قوی باشد و هم نیروی انسانی ما قوی باشد و امروز آمریکا از بسیجیان ما هراس دارد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

6 + 13 =