صفحه اصلی » تولیدی » چادرهایی در کف خیابان که تلاش می کرد چادر استوار بماند

چادرهایی در کف خیابان که تلاش می کرد چادر استوار بماند

از قشرها و تخصصان مختلف در گردهمایی حامیان فرهنگ عفاف و حجاب با برپایی غرفه هایی در چهارباغ سعی داشتند به سهم خود به ترویج حجاب کمک کنند.

تاریخ انتشار: ۲۰:۴۹ - پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۴/۲۰

به گزارش صاحب نیوز؛ عصر امروز اولین گردهمایی و تجمع مردمی حامیان فرهنگ عفاف و حجاب در گذر فرهنگی-مذهبی چهارباغ برگزار شد؛ در این مراسم از قشرها و متخصصان مختلف سعی کردند با حضور در این مراسم و برپایی غرفه‌ها و چادرها به شرکت‌کنندگان در این مراسم خدمات ارائه دهد و با اقدام خود حجاب که سد محکمی در برابر نفوذ دشمن است را ترویج ببخشند.

زهرا شکاری متخصص روانشناسی بالینی، می‌گوید: در این مراسم شرکت کردم چرا که برنامه‌های جمعی با منش انقلابی را می‌پسندم.

وی با اشاره به اینکه تخصص‌های مختلف در این گذر در غرفه‌های مختلف حضور یافته و به ارائه رایگان خدمات مشغول هستند، می‌گوید: من این حضور را برای خود یک دین می‌دانم تا خانواده‌هایی که دوست دارند از کارشناسان انقلابی و از این طیف راهنمایی و نظر بگیرند در دسترس آن‌ها باشیم.

شکاری می‌گوید: این حضور پرشور و پررنگ نشان می‌دهد مردم به حجاب علاقه دارند و مشوقی است برای کسانی که کمی از این فرهنگ فاصله گرفتند تا دوباره به این فرهنگ بازگردند.

همچنین فاطمه بابایی که در این همایش غرفه‌ای را برای کودکان برپا کرده است در گفت‌وگو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: در این غرفه سعی شده است از بازی‌های فکری پو دست‌ساز که مورد علاقه کودکان است استفاده شود.

او با بیان اینکه استقبال از غرفه عالی بوده است، می‌گوید: در این غرفه بچه‌ها رد حالی تفریح می‌کنند که به پوشش مربی خود که با حجاب است انس می‌گیرند و از کودکی میل آن‌ها به حجاب بیشتر می‌شود.

در قسمتی دیگر از این گذر آیت نادری که در گوشه‌ای از این مراسم  غرفه زده است و در حال کشیدن یک نقاشی است به خبرنگار صاحب نیوز می‌گوید: از هنرمندان اصفهان هستم و دغدغه ام این است که فرهنگ حجاب را گسترش دهم و از هر فضایی برای این هدف استفاده می‌کنم.

همچنین سید محمد سجاد زاده که به نمایندگی از مرکز تخصصی خانواده و معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری اصفهان غرفه‌ای را برپا کرده است به خبرنگار صاحب نیوز می‌گوید: در این غرفه بخشی از تولیدات معاونت اجتماعی سازمان در قسمت فرهنگ خانواده به معرض نمایش گذاشته است.

او می‌گوید: در این غرفه 45 قاب نمایشگاهی با محوریت فرمایشات مقام معظم رهبری در چهر بخش ازدواج، روابط همسران، تربیت فرزندان و مسائل اجتماعی زنان به معرض نمایش درآمده است.

این مراسم با استقبال پرشور بانوان اصفهانی روبه‌رو شد و بانوان اصفهانی در دل چهارباغ با حجاب خود یادگاری در تاریخ ثبت کردند.

انتهای پیام/

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد