صفحه اصلی » اجتماعی » دشمنان نتیجه کارهایشان را در چهار باغ اصفهان ببینند/ دولتی که در فرهنگ ناموفق بوده درزمینهٔ اقتصادی هم کاری را پیش نبرده است

حرف هایی از جنس مردم؛

دشمنان نتیجه کارهایشان را در چهار باغ اصفهان ببینند/ دولتی که در فرهنگ ناموفق بوده درزمینهٔ اقتصادی هم کاری را پیش نبرده است

حضور پرشور بانوان محجبه در گذر فرهنگی چهارباغ در حالی اتفاق افتاد که دشمنان در سال‌های اخیر با هزینه‌های گزاف سعی می‌کنند بانوان ایرانی را از حجاب اسلامی ایرانی دور کنند اما بانوان اصفهانی درگذر فرهنگی چهارباغ تمام دسیسه‌های آن‌ها را نقش بر آب کردند.

تاریخ انتشار: ۲۳:۰۶ - پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۴/۲۰

به گزارش صاحب نیوز؛ امروز چهارباغ اصفهان در اولین گردهمایی و تجمع مردمی حامیان فرهنگ عفاف و حجاب شاهد حضور پرشور بانوان بود که اغلب با حجاب برتر یعنی چادر در این مراسم شرکت کردند؛ این حضور خط باطلی بر سیاه نمایی‌های دشمنان مبنی بر کمرنگ شدن و بی رقبتی بانوان در مقوله حجاب بود.

خانم اکبری در این همایش به خبرنگار صاحب نیوز می‌گوید: خوشحالم که می‌بینیم این تعداد خانم با حجاب در اصفهان در این مراسم شرکت کردند.

او می‌گوید: من آمدم که با حضورم کمک کوچکی به ترویج این فرهنگ انجام دهم.

خانم 20 ساله ای که دانشجوست در حاشیه همایش در گفت‌وگو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: با اینکه اکثراً بانوان می‌دانند حجاب یک قانون است اما به دلیل اینکه احساس می‌کنند فقط این قانون اجرا می‌شود و دیگر قوانین به خوبی اجرا نمی‌شود آن را به خوبی رعایت نمی‌کنند.

یکی دیگر از بانوان که در این همایش حضور دارد و استاد دانشگاه هم هست به خبرنگار صاحب نیوز می‌گوید: امروز برخی می‌گویند اقتصاد مشکل مردم است و برخی معقدند این مشکل اساسی را باید رها کرد و به حجاب پرداخت.

دولتی که در فرهنگ ناموفق بوده درزمینهٔ اقتصادی هم کاری را پیش نبرده است

او می‌گوید: اما باید بدانیم این دو مقوله از با هم در ارتباط است و دولتی که در اقتصاد ناموفق بوده یقیناً درزمینهٔ فرهنگی هم کاری را پیش نبرده است.

یکی دیگر از شرکت‌کنندگان در این همایش هم در جواب این سؤال که معیشت و حجاب کدام یک وظایف دولت است می‌گوید: به نظر من هر دو وظیفه دولت است چون که معیشت و حجاب از هم جدا نیستند و در رابطه با هم هستند و دولتی که در حجاب کوتاهی می‌کند این کوتاهی را در معیشت هم انجام داده است.

یکی دیگر از بانوان که با دو دختر خود در این همایش شرکت کرده است، به خبرنگار صاحب نیوز می‌گوید: اینکه در جامعه می‌بینم دو دخترم محجبه هستند و به آن افتخار می‌کنند خیلی خوشحال هستم.

او می‌گوید: این تجمع پرشور قوت قلبی بود که بدانیم هنوز هم اکثر جامع همانند ما فکر می‌کنند و لباس می‌پوشند.

این همایش به خوبی نشان داد که ضعف در کارهایی فرهنگی و عدم اجرای قوانین از سوی دولت و تلاش برای نمایش قانون گریزی از سوی قشر محدودی خطای محاسباتی درذهن برخی ایجاد کرده و این در حالی است که اکثریت بانوان جامعه به حجاب پایبند و معتقدند که پوشش آن‌ها نه تنها تناقضی با آزادی ندارد بلکه عین آزادی نیز هست.

این حضور پرشور در حالی اتفاق افتاد که دشمنان در سال‌های اخیر با هزینه‌های گزاف سعی می‌کنند بانوان ایرانی را از حجاب اسلامی ایرانی دور کنند اما بانوان اصفهانی درگذر فرهنگی چهارباغ تمام دسیسه‌های آن‌ها را نقش بر آب کردند.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد