صفحه اصلی » آخرین اخبار ایران و جهان » گفتگو » مديريت ويكي‌پديا با صهيونيست و بهاييت است!

مصاحبه اختصاصی صاحب نیوز با مهناز رئوفی؛ بهائي تازه مسلمان / بخش دوم

مديريت ويكي‌پديا با صهيونيست و بهاييت است!

قبلا كه در كسوت بهاييت بودم دستور براندازي نظام را داشتيم تا مردم را عليه نظام و اعتقادات ديني بشورانيم و تحريك كنيم. امروز هم كم و بيش در ميان اخبار و اسناد منتشر شده چنین چیزی را مي‌شنوم…

تاریخ انتشار: ۰۹:۱۴ - سه شنبه ۱۳۹۲/۰۳/۲۸

جمال طاهری- مهناز رئوفی یکی از مشهورترین بهائیان تازه مسلمانی است که مدتهاست با همکاری روزنامه کیهان به چاپ کتاب هایی در افشاگری این فرقه ضاله می پردازد. کتاب هایی که خشم سران بهائیت را درآورده است. او که برادرانش هم اکنون از سران این فرقه در ایران هستند، توانسته با آثار خود عده ی زیادی از جوانان و نوجوانان را دست این فرقه استعماری برهاند. در مطلب قبل از طرف خوانندگان صاحب نیوز با او به گفتگو پرداختیم و اکنون ادامه این گفتگو منتشر میگردد.  گفتگویی صریح و ساده درباره خودش و این فرقه ضاله. امیدواریم این گفتگو برای همه خوانندگان جذاب و مفید واقع گردد. انشالله

***

صاحب نيوز: مشخصه بهاييان در اصفهان را چه مي‌دانيد؟

رئوفي: مشخصه خاصي ندارند بهاييان در كل دنيا فوق‌العاده متعصب هستند  و به برتري‌شان بر ساير فرق ديني مي‌بالند و تعصب دارند چون آن‌ را بالاترين و جديدترين تفكر مي‌دانند؛ به‌ همين خاطر خودشان را برتر تصور مي‌كنند درحالي‌كه اسلام بالاترين تفكر است زيرا بعد از آن هيچ دين آسماني نيامده و تمام اين فرقه‌ها  جعلي و ساختگي هستند.

صاحب نيوز: در گذشته بهاييان مسلمان شدن خود را از طريق روزنامه يا چاپ در جرايد اعلام مي‌كردند آيا هنوز اين روند وجود دارد؟

رئوفي: بله؛ بايد اعلام رسمي كنند چون هويت‌شان مشخص مي‌شود. آن‌هايي كه اعلام نمي‌كنند ترسو هستند و نمي‌خواهند هويت‌شان روشن شود اگر بخواهند كوچكترين فعاليتي در جامعه داشته باشند بايد معلوم شود چه هويتي دارند.

صاحب نيوز: روزنامه خاصي دراين زمينه هست كه اين افراد در آن اعلام مسلماني كنند؟

رئوفي: بله؛ روزنامه اطلاعات

صاحب نيوز: چرا روزنامه اطلاعات؟

رئوفي: چون از همان اول روزنامه اطلاعات اين اخبار را كار مي‌كرد و از همان زمان عرف شد. حالا هم ابن نوع اخبار در اين روزنامه درج مي شود.

صاحب نيوز: به طور متوسط چند وقت يك‌بار آگهي هايي در اين روزنامه منتشر مي شود؟

رئوفي: چندان مطلع نيستم.

صاحب نيوز: اصلا، چاپ آگهي لازم است؟

رئوفي: اگر اگهي ندهند معلوم نيست كه هنوز به آيين جعلي بهاييت هستند يا مسلمان اند، لذا بايد اعلام كنند تا از فعاليت‌هاي رسمي در جامعه محروم نشوند.

صاحب نيوز: از قديم  گفته مي شد كه به بهايي ها شناسنامه داده نمي شود آبا اين موضوع صحيح است؟

رئوفي: نه،به هيچ وجه؛ اصلا درشناسنامه مسئله اي به نام “دين” مطرح نيست و از اين طريق نمي‌توان  دين و تفكر كسي را مشخص كرد. اينها فقط شايعات است.

صاحب نيوز: همانطور كه مي دانيد در چند سال گذشته وقتي بحث دين در فرم ثبت نام دانشگاه ها برداشته شد پس از آن از مركز بهاييت در اسراييل دستور ورود به دانشگاه هاي ايران صادر شد. وقتي براي سخنراني به دانشگاه مي‌رويد با بهايي‌ها برخورد داشته‌ايد؟

رئوفي: بله، اين افراد معمولا در سخنراني هايي كه در دانشگاه ها داشتم حضور داشته اند. جوسازي كرده‌اند و خواسته‌اند با سؤالات بي‌ربط به موضوع، اسلام را به چالش بكشند. البته من دراين جلسات با كارشناسان ديني حاضر مي‌شوم تا آن‌ها اين سؤالات را پاسخ دهند. آن‌ها از اواخر دهه پيش دستور دارند با تبليغات  و برنامه‌سازي تحت عنوان “طرح روحي” اسلام و انقلاب و نظام را به چالش بكشند كه اوج آن فتنه 88 بود.

صاحب نيوز: فكر مي‌كنيد جمعيت كساني كه بهايي مي‌شوند چقدر است؟

رئوفي: واقعا قابل مقايسه نيست بين كساني كه مسلمان مي‌شوند با تعداد اندكي كه به دام بهاييت گرفتار مي‌شوند.

صاحب نيوز: معمولا بين وهابيت و بهاييت شناختي وجود ندارد. به نظر شما چقدر اين شناخت لازم است؟

رئوفي: بايد اين دو فرقه دست‌ساز استعمار را شناخت و به مردم به‌خصوص جوانان معرفي كرد تا از ترفند‌هاي آن‌ها مطلع شوند.

صاحب نيوز: مهمترين تشابه و تفاوت اين دو فرقه را در چه مي‌دانيد؟

رئوفي: استعمار وهابيت را بين اهل سنت ايجاد كرد و بهاييت را بين تشيع بنا نهاد تا هر دو را تخريب و تحريف كند. درواقع براي براندازي اصل اسلام با برنامه‌ريزي، فرقه‌سازي نموده است. بهاييان خود را زيرشاخه تشيع مي‌دانند كه خطري بزرگ براي اسلام و شيعه هستند.

صاحب نيوز: اينها كه خودشان با اسلام و تشيع دشمني دارند؟

رئوفي: بله، مي‌گويند ما به عنوان منتظر امام زمان بوديم وقتي امام ظهوركرد!! (منظور همان باب است) و قيامت شد!!! عليه شيعه برخاستند و به تخريب آن پرداختند. در واقع استعمار از اين طريق مي خواست اعتقادات زيباي شيعه را مخدوش كند و براي همين بود كه  بابيت و بهائيت را درست كرد.

صاحب نيوز: فعاليت‌هاي بهاييان در سي ساله گذشته براي براندازي نظام زياد بوده است مصاديقي از آن را مي‌توانيد نام ببريد؟

رئوفي: قبلا كه در كسوت بهاييت بودم دستور براندازي نظام را داشتيم تا مردم را عليه نظام و اعتقادات ديني بشورانيم و تحريك كنيم. امروز هم كم و بيش در ميان اخبار و اسناد منتشر شده مي‌شنوم كه براي براندازي نظام مقدس اسلامي ايران فعال هستند.

صاحب نيوز: در فضاي مجازي به‌خصوص ويكي‌پديا بهاييان نفوذ دارند.  به نظر شما چرا مفاهيم فرقه خود را از اين طريق منتشر مي‌كنند؟

رئوفي: مديريت ويكي‌پديا با صهيونيست و بهاييت است ولي بايد در مقابل  آن‌ها جواب‌هاي خوبي ارايه دهيم  و با شناخت وارد شويم. البته به نظرم بهاييت چيزي ندارد و به‌راحتي محكوم مي‌شود لذا بايد درخود فضاي ويكي‌پديا آن‌ها را به چالش كشاند.

صاحب نيوز: در خانه يك فرد بهايي، چه چيز خاصي وجود دارد تا بتوانيم هويت او را تشحيص دهيم؟

رئوفي: عكس عبدالبها و يا به قول خودشان اسم اعظم!! كه قاب مي‌گيرند و بالاي اتاق مي‌زنند. اسم اعظم “يا بهاءالابهي” كه از القاب بهاست. نمادهاي ساختگي و بي‌معنايي كه براي‌شان مقدس است.

صاحب نيوز: چرا عكس بها را قاب نمي‌گيرند؟

 رئوفي: بها را به خاطر آن‌كه بزرگ‌نمايي و ماوراي انسان بودنش كنند حتي به عنوان خدا هم او را مي‌پرستند. البته هيچ كس عكس بها را ندارد. چون با ديدن عكس از همان اول منزجر مي‌شود كه او نه تنها فرقي با عبدالبها ندارد بلكه كريه‌تر و زشت‌تر از او هم هست. تنها يك عكس از او مي‌گويند در بيت‌العدل است كه هركس براي زيارت برود آن را مي‌بيند .

صاحب نيوز: پس عكس بهاء كه در فضاي اينترنت منتشر شده، متعلق به او نيست؟

رئوفي: چرا هست اما بهاييان قبول نمي‌كنند و مي‌گويند آن بهاء نيست درحالي‌كه خوب مي‌دانند خودش است ولي خودشان را فريب مي‌دهند تا كراهت قيافه‌اش را باور نكنند.

صاحب نيوز: اين قضيه براي “صبح ازل ” كه جانشين واقعي باب  بوده هم مصداق دارد؟

رئوفي: نه، بهائي ها آن‌ها را منسوخ شده مي‌دانند. با “ازل” از همان اول مخالف  بودند. جانشين واقعي “باب”، ‌”ازل” بود ولي چون داعيه صاحب‌الزماني و خدايي دارد به‌خاطر همين آن‌ها را ناقضين مي‌دانند  و عكس‌هاي ازل را از عمد نشان مي‌دهند تا زشتي صورتش افشا شود درحالي‌كه خود شخص”باب” را هم نشان نمي‌دهند چون او را منسوخ شده مي‌دانند و كتاب‌هاي او را هم جمع كرده‌اند تا حماقت “باب” بر مردم افشا نشود و رسوايشان نكند.

صاحب نيوز: روحي ماكسول زن انگليسي “شوقي افندي” (رئيس فرقه بهائيت بعد ازعبدالبها) كسي بود كه بيت‌العدل (مركز بهائيت در اسرائيل) را به‌ راه ‌انداخت. او در واقع در بهائيت كودتايي برپا كرد و حتي شوهرش “شوقي افندي” نوه عبدالبها را با چاي مسموم كرد و كشت. چرا اين مسأله روي ديدگاه بهاييت اثر نگذاشته؟

رئوفي: سران بهائيت در مورد اين مسايل پنهانكاري مي‌كنند و نمي‌گذارند  بر عوام بهايي افشا شود. كسي اطلاعي ندارد چه برسد به اثرگذاري. بنابراين عموم بهائي ها از عملكرد زن شوقي مطلع نيستند درصورتي‌كه به‌راحتي مي‌شود ثابت كرد، اين‌ها چگونه افرادي بودند و از طريق نوشته‌ها و عهدنامه‌ها و مطالب‌شان مسايل را  افشا نمود.

صاحب نيوز: در خاطرات “صبحي” (كاتب مخصوص عبدالبها) كه بعدا شيعه شد و پدر قصه‌گويي ايران در راديو هم است مي‌بينيم بعد از شيعه شدن او صادق هدايت با وي به دشمني بر مي خيزد. به نظر شما علت اين دشمني چيست؟ آيا هدايت با بهائيت ارتباطي داشته؟

رئوفي: بهايي‌ها و كمونيست‌ها تقريبا در يك خط هستند چون مسيرشان و فكرشان يكي است و به همين دليل با هم رابطه خوبي دارند. وقتي “صبحي” هنوز اعلام نكرده بود كه مسلمان شده و كتاب‌هايي عليه بهاييت ننوشته بود با صادق هدايت رابطه دوستي داشت اما به محض اعلام برائت از بهاييت و مسلماني، ‌اين دوستي به دشمني عميق مبدل شد چون صادق هدايت كمونيست بود و مسلمان شدن “صبحي” مخالف هدف مشترك‌شان است.

صاحب نيوز: به نظر شما شيرين عبادي كه در زمان طاغوت براي اولين بار كرسي قضاوت را گرفت  و بعد از انقلاب به خاطر حمايت از بهاييان جايزه صلح نوبل دريافت كرد يك بهايي است؟

رئوفي: دخترش بهايي شده دامادش هم بهايي است. پس چنين فردي اگر هم بهايي نباشد آن‌ها را قبول دارد زيرا بهايي ها به غير خودي همسر نمي‌دهند. البته اين باز بستگي دارد كه فرد تا چه اندازه به بهاييت وابستگي و تعلق‌خاطر دارد. فكر مي‌كنم خودش دست نشانده بهاييت و استعمار است.

صاحب نيوز: اولين وزير زن در كشور “فرخ روپارسا” يك بهايي بود كه بعد از انقلاب به دليل به فساد كشاندن دختران شيعه اعدام شد نظر شما درباره او چيست؟

رئوفي: او هم مثل همه بهاييان متعهد به دستورات و اهداف شوم بهاييت بود كه در زمان طاغوت به دربار نفوذ داشتند. متأسفانه در آن زمان تعداد اين افراد كه مناصب مهم حكومتي را بر عهده داشتند كم نبود به طوري كه برخي مي گفتند شاه كشور را كلا به دست بهائي ها داده است.

صاحب نيوز: نماز بهاييان چگونه است؟

آنها سه نماز كوچك،‌ بزرگ و متوسط دارند. يكي از آنها به اختيار فرد انتخاب مي‌شود كه در طول روز مي‌خواند. نماز كوچك دقيقا ساعت 12 ظهر است که كوتاه است و رو به قبله بهاييان يعني مقبره بهاء خوانده مي‌شود. زماني‌كه بهاء در قيد حيات بود مي‌گفت: «رو به من نماز بخوانيد!!» اين براي بهاييان عجيب بود بعدها متوجه شدند او هرجا به نفع اش است نماز مي‌خواند مثلا در بغداد مثل سني‌ها  نماز مي‌خواند و خود را سني نشان مي‌داد؛ كاملا رياكارانه. و شاخص‌ترين مشخصه بهاييان بعد از تعصب، ‌همين فريبكاري و ريا است. نماز متوسط، صبح و ظهر و عصر خوانده مي‌شود و با قنوت و ركوع و سجود به زبان عربي راز و نياز مي‌كنند. ولي منظور «راز و نياز با بها است». نماز بزرگ از باب به‌جا مانده كه بيشتر بهاييان نماز بزرگ را مي‌خوانند چون تأكيد شده بخوانند. خود بهاء  نمازي ندارد، وقتي از او مي‌پرسند چرا نماز نداري؟ مي‌گفت نماز آورده بودم كه از طرف خدا بود ولي از من دزديده شد!! و الآن در دست دزدان اسير است، مثل يوسف در چاه گرفتار شده است. براي همين نماز باب را بخوانيد؛ هرچند باب از نظر آن‌ها منسوخ شده و كتاب‌هايش را به دريا ريخته‌اند اما نمازش را مي‌خوانند كه اين هم در جاي خودش عجيب است و جاي تأمل دارد.

صاحب نيوز: نماز خواندن بهاييان اجباري است؟

رئوفي: بيشتر جوانان بهائي اصلا نماز نمي‌خوانند، چون به مسايل معنوي و ارزشي اهميت نمي‌دهند. در بهائيت چون فرقه اي استعماري است بيشتر مسايل تشكيلاتي اجباري و مهم است تا نمازخواندن.

صاحب نيوز: اگر يكي از دوستان، بهايي شود چگونه اين مسأله را متوجه شويم؟

رئوفي: اعتقادات يك فرد بهايي او را رسوا مي‌كند زيرا بهاييان بايد اقرار كنند و صريحا بگويند كه بهائي هستند.

صاحب نيوز: نمي‌ترسند كه از جامعه طرد شوند؟

رئوفي: نه دستورات و مفاهيم بهاييت به‌گونه‌اي است كه فرد بهايي را جسور مي‌كند تا با افتخار به بهاييت خود اقرار كند. آن‌ها جسارت را به پيروان خود آموزش مي‌دهند؛ به‌خاطر ثواب تحريك مي‌شوند كه اعلام كنند.

صاحب نيوز: با تشكر از اين‌كه اطلاعات خوبي در مورد اين فرقه ساختگي استعمار به ما داديد.

رئوفي: من هم از شما سپاسگذارم اميدوارم جوانان و مسلمانان ايراني با حقيقت اسلام بيش از پيش آشنا شوند و قدر اين  نعمت بزرگ را بدانند، ‌نعمتي كه من براي رسيدن به آن سال‌ها تحقيق  نمودم و سختي‌ها و رنج‌هاي زيادي را به جان خريدم. گاه ناراحت مي‌شوم وقتي مي‌بينم برخي از جوانان به دليل نا آگاهي نسبت به اسلام به دام فرقه‌ها و نحله‌هاي منحرف مي‌افتند. اميدوارم اين گفت‌وگو در شناخت اين نعمت عظيم  مؤثر واقع شود و خوانندگان، خود در نتشر اسلام و حقايق آن تلاش كنند.

دیدگاه‌ها

  1. س گفته :

    جای تاسف است که خیلی از پایگاه های اطلاع رسانی به این موضوعات نمی پردازند

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد