صاحب نیوز

13980423000475_Test_PhotoN

امام جمعه اصفهان: بسیج در جنگ روانی و اقتصادی نقش هدایتگری دارد

امام جمعه اصفهان گفت: لازم است در عرصه‌های مختلف و مورد نیاز بسیجیان آموزش ببینند تا بتواند مردم را هدایت کنند و نسبت به جنگ‌های روانی و اقتصادی دشمن آگاه باشند.

کدخبر: 961041
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ @ ۱۱:۴۳


به گزارش صاحب نیوز؛ آیت‌الله سید یوسف طباطبایی‌نژاد در دیدار با فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) اصفهان اظهار داشت: بسیج یکی از ابداعات امام راحل است و کشور بدون بسیج در جنگ و سایر عرصه‌ها نمی‌توانست موفق باشد.

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان افزود: آمریکا از قدرت مردمی بسیج آگاهی دارد و از آن می‌هراسد به همین دلیل با ارائه طرحی در عراق، توانست نیروهای مردمی عراق را در ارتش ادغام کند و این هسته مهم را از عراق بگیرد.

وی با بیان اینکه نیروی بسیج بیش از پیش می‌تواند در عرصه‌های مختلف نقش آفرین باشد، عنوان کرد: اینکه به بسیجیان فقط عضویت داده شود کافی نیست بلکه لازم است در عرصه‌های مختلف و مورد نیاز بسیجیان آموزش ببینند تا بتواند مردم را هدایت کنند و نسبت به جنگ‌های روانی و اقتصادی دشمن آگاه باشند.

طباطبایی‌نژاد با بیان اینکه بسیج نیروی مهمی برای کشور است باید از این ظرفیت منحصر به فرد برای برطرف شدن مشکلات جامعه بهره گرفت، خاطرنشان کرد: بسیجیان باید اهل مسجد و اهل نماز جمعه و در عرصه جنگ فرهنگی پیشگاه باشند، از سوی دیگر لازم است تا به قشر جوان رسیدگی کرد و برنامه‌های جذاب و اثرگذار برای آنان اجرا کرد.

سردار مجتبی فدا نیز در ابتدای این دیدار با بیان اینکه ارتباط با حوزه و روحانیت برای ما واجب است، اظهار داشت: برنامه‌ها و طرح‌های جدیدی برای ارتباط بیشتر با بسیجیان و سرکشی از پایگاه‌ها و حوزه‌های مقاومت بسیج در نظر گرفته شده است که با به کارگیری فرماندهان جدید در سطح نواحی مقاومت بسیج این برنامه‌ها دنبال می‌شود.

فرمانده جدید سپاه صاحب الزمان(عج) با اشاره به نقش بسیج در جامعه گفت: بسیج از بدنه مردم است و در تلاش هستیم ظرفیت‌های مختلف این قشر ارزشمند در جامعه را فعال کنیم.

انتهای پیام/