صفحه اصلی » آخرین اخبار ایران و جهان » دکه مطبوعات | افشاگری وزیر بهداشت از فساد سازمان یافته در شبکه دارویی کشور در صدر اخبار روزنامه‎ها

دکه مطبوعات | افشاگری وزیر بهداشت از فساد سازمان یافته در شبکه دارویی کشور در صدر اخبار روزنامه‎ها

پایش روزنامه‎های صبح امروز سراسر کشور حاکی از آن است که افشاگری وزیر بهداشت از فساد سازمان یافته در شبکه دارویی کشور و تنش های بین امریکا و انگلیس در صدر اخبار این رسانه های مکتوب قرار دارند.

تاریخ انتشار: ۰۹:۲۰ - دوشنبه ۱۳۹۸/۰۴/۲۴

به گزارش صاحب نیوز؛ نیم‌نگاهی کلی به صفحه نخست مطبوعات نشان می‌دهد که پراکندگی تیتر و محور در روزنامه‌های امروز مشهود است و این موضوع در روزنامه‌های اصولگرا قابل درک‌تر است، تنها محور مشترک روزنامه‌های چاپ امروز، پوشش محدود «افشاگری وزیر بهداشت درباره وجود فساد سازمان‌یافته در شبکه دارو و تجهیزات پزشکی» است. می‌توان افزود که حوزه‌های بین‌الملل نیز «تنش‌های فی‌مابین انگلیس و آمریکا در جریان افشای محرمانه‌های سفیر لندن در واشنگتن»، «هو شدن مکرون در روز ملی استقلال فرانسه» بازتاب داشته است. تیترهای فرهنگی و هنری در صفحه نخست روزنامه‌های امروز بیشتر از هر زمان دیگر مشاهده می‌شود.

پایش روزنامه‌های اصولگرا نشان می‌دهد که روزنامه‌های کیهان، عصر ایرانیان و رسالت به بهانه چهارمین سالگرد امضای توافق برجام، ابعاد این توافق را بررسی کرده‌اند. همچنین وطن امروز و جوان به عقب‌نشینی‌های گام‌به‌گام انگلیس پس توقف نفتکش ایران پرداخته‌اند. افشاگری وزیر بهداشت درباره وجود فاسد سازمان نیز در روزنامه‌های جوان، عصر ایرانیان، خراسان و فرهیختگان بازتاب داشته است. همچنین «نگاه کارشناسانه به افت بدهی خارجی ایران»، «واکنش‌ها به اصلاح ساختار بودجه» و «افت قیمت ارز» از دیگر موضوعاتی است که در روزنامه‌های اصولگرا پوشش داده‌شده است.

پایش روزنامه‌های اصلاح‌طلب حاکی از آن است که سفر حسن روحانی به خراسان شمالی و اظهارات وی در جمع مردم بجنورد در روزنامه‌های ایران، اعتماد، شرق، آرمان، ابتکار، اطلاعات و جمهوری اسلامی پوشش یافته است. تنش‌های انگلیس و آمریکا نیز در پی افشای اسناد محرمانه در روزنامه‌های سازندگی، آفتاب یزد، اعتماد، شرق، ابتکار و دنیای اقتصادی بازتاب یافته است. ادامه واکنش‌ها به ادعای محمدرضا خاتمی درباره انتخابات ۸۸ و هجمه جریان اصلاح‌طلب به سریال گاندو را نیز در روزنامه‌های اعتماد، شرق، همدلی، آرمان و آفتاب یزد، شاهد هستیم.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد