صفحه اصلی » اجتماعی » هنوز وزارت نیرو باور ندارد که اصفهان با کمبود آب روبه رو است

هنوز وزارت نیرو باور ندارد که اصفهان با کمبود آب روبه رو است

نماینده مجلس گفت: هنوز این باور در وزارت نیرو وجود ندارد که اصفهان بزرگ دچار کمبود آب است؛ یا وزیر نیرو این کمبود آب را قبول ندارد و یا همتی برای حل این مشکل نیست و تا زمانی که این باور تغییر نکند مشکل آب حل نمی شود

تاریخ انتشار: ۱۴:۲۰ - سه شنبه ۱۳۹۸/۰۴/۲۵

حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز در مورد کمبود آب در برخی نقاط شاهین شهر و برخوار، اظهار کرد: متأسفانه علی‎رغم بارندگی خیلی خوبی که امسال انجام شد، مدیریت کلانی که باید از طرف وزارت نیرو به وجود آید مد نظر قرار نگرفته شد و با وجود این‎که مردم باور به نبود آب ندارند متأسفانه آب به میزان لازم در شبکه نیست.

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار تصریح کرد: مشکل به دلیل تصفیه خانه بابا شیخ علی است که این تصفیه خانه به میزانی که اکنون پیک مصرف وجود دارد آب تصفیه تولید نمی کند و به بخش هایی از شاهین شهر، شهرستان برخوار، شهر اصفهان و برخی نقاط دیگر آب شرب به درستی نمی رسد.

وی افزود: برای مردم قابل قبول نیست و نمی توانند بپذیرند که با دو هزار میلی متر بارندگی مشکل تأمین آب شرب وجود داشته باشد.

حاجی دلیگانی عنوان کرد: هنوز این باور در وزارت نیرو وجود ندارد که اصفهان بزرگ دچار کمبود آب است؛ یا وزیر نیرو این کمبود آب را قبول ندارد و یا همتی برای حل این مشکل نیست و تا زمانی که این باور تغییر نکند مشکل آب حل نمی شود.

حسینعلی حاجی دلیگانی بیان کرد: یک اراده قوی و جدی را می طلبد که برای استان اصفهان یک کار ویژه و فوری انجام شود و گرنه هر روز که می گذرد وضعیت برای مردم بدتر از قبل خواهد شد.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد