صفحه اصلی » مقاومت » اشتغال زایی در نقطه صفر مرزی سیستان و بلوچستان، نتیجه روحیه جهادی و بسیجی

اشتغال زایی در نقطه صفر مرزی سیستان و بلوچستان، نتیجه روحیه جهادی و بسیجی

جهادگران گروه جهادی شباب الزهرا(س) لنجان بار دیگر موفق شدند در یکی دیگر از نقاط کشورمان برای مردم مناطق محروم گامی بزرگی بردارند و در یک اقدام ارزشمند برای 20 نفر اشتغال زایی کنند.

تاریخ انتشار: ۱۶:۱۵ - سه شنبه ۱۳۹۸/۰۴/۲۵

مصطفی شهریاری در گفتگو با صاحب نیوز با اشاره به اقدامات گروه جهادی شباب الزهرا(س) در مناطق کم برخوردار اظهار کرد: جهادگران گروه جهادی شباب الزهرا(س) لنجان بار دیگر موفق شدند در یکی دیگر از نقاط کشورمان برای مردم مناطق محروم گامی بزرگی بردارند و در یک اقدام ارزشمند برای 20 نفر اشتغال زایی کنند.

مسؤول گروه جهادی شباب الزهرا(س) تاکید کرد: جهادگران شباب الزهرا(س) با تلاش شبانه روزی خود و با حمایت خیران نیک اندیش موفق شدند با جذب اعتباری بالغ بر 900 میلیون ریال برای خانواده های محروم در شهرستان نیم روز در استان سیستان و بلوچستان اشتغال زایی کنند.

وی از خرید زمین برای یکی دیگر از کپرنشینان استان سیستان و بلوچستان خبر داد و خاطرنشان کرد: با همکاری مجتمع فولادمبارکه موفق شدیم قطعه زمینی را جهت ساخت منزل برای یکی از کپرنشینان مناطق صفر مرزی فراهم کنیم تا بخش کوچکی از آلام این خانواده برطرف شود.

شهریاری با انتقاد از وجود برخی محرومیت‎ها در شهرستان لنجان تصریح کرد: باور نمی کنم که در شهرستان لنجان با وجود چنین ظرفیت های بزرگی شاهد برخی از محرومیت ها باشیم، اما با کمال تعجب و البته تاسف شاهد برخی از صحنه های دلخراش در گوشه و کنار این منطقه هستیم که به طور یقین چنین موضوعی زیبنده لنجان و لنجانی نیست.

وی خواستار شد: آحاد مردم شهرستان لنجان به ویژه مسئولان این منطقه باید با یک اقدام جهادی باردیگر به کمک همنوعان خود بشتابند و فراموش نکنیم که مردم همیشه در صحنه لنجان همواره کمک حال مردم محروم و آسیب دیده در گوشه و کنار کشورمان بوده اند و خواهند بود و این اقدامات ارزشمند برگ زرینی دیگری خواهد بود در تاریخ پرافتخار این دیار.

گروه جهادی شباب الزهرا(س) متشکل از جوانان انقلابی، روحانیون و پیشکسوتان عرصه دفاع مقدس در شهرستان لنجان است که با هدف محرومیت زدایی در جای جای مناطق کم برخوردار کشورمان نقشی اثرگذار و موثر ایفا می کنند.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد