صفحه اصلی » مذهبی » هیئت ها و تشکل های مذهبی مراقب شیطنت دشمنان باشند

هیئت ها و تشکل های مذهبی مراقب شیطنت دشمنان باشند

فرماندار اصفهان گفت: هیئت ها و تشکل های مذهبی باید مراقب شیطنت های دشمنان باشند؛ چرا که آنان قصد دارند مردم ما را از درون دچار اختلاف و تفرقه کنند که در اسرع وقت باید نسبت به خنثی کردن این توطئه ها، اقدامات مقتضی صورت پذیرد

تاریخ انتشار: ۱۵:۴۳ - سه شنبه ۱۳۹۸/۰۴/۲۵

به گزارش صاحب نیوز؛  حسین سیستانی  در جلسه هم اندیشی، ساماندهی و کنترل و نظارت بر چگونگی راه اندازی و صدور مجوز کاروان ها در ایام محرم و صفر، تأکید کرد: اجلاس پیرغلامان به عنوان یک جریان زنده، پویا و تأثیرگذار همچنان باید در اصفهان پا برجا بماند.
فرماندار اصفهان با تأکید بر اهمیت زنده نگه داشتن واقعه جانسوز کربلا در اذهان، افزود: واقعه جانگداز کربلا و خون پاک امام حسین (ع) و 72 تن از یاران با وفای ایشان جریان زنده و سازنده ای را ایجاد کرد که به مثابه رودخانه ای خروشان در طول تاریخ جاری شد و همواره جریان دارد.
وی با اشاره به نقش اساسی و مهم شعرا و مداحان اهل بیت (ع) در پاسداشت و زنده نگه داشتن خون شهدای کربلا، عنوان کرد:  شعرا و مداحان اهل بیت (ع)، سفیران حقیقت هستند و باید با مطالعه و تحقیق پیرامون واقعه جانسوز کربلا، فطرت های پاک را شناسایی و سیرآب کنند.
سیستانی با بیان اینکه شعرا و مداحان اهل بیت (ع) وظیفه سنگینی را برعهده دارند، تصریح کرد: اگر حقیقت و سلامت سخن یا مطلبی احراز نگردد، باید از بیان آن پرهیز شود؛ لذا همفکری و هم اندیشی در این رابطه، حلال بسیاری از مشکلات خواهد بود و سلامت کار را مهیا می سازد.
فرماندار اصفهان به برخی آسیب های اجتماعی نیز اشاره کرد و گفت: باتوجه به آسیب ها و معضلات اجتماعی موجود، دولت و سازمان های دولتی به تنهایی و بدون تکیه بر توانمندی و ظرفیت های مردمی، نمی توانند بسیاری از مشکلات را مرتفع سازند از این رو، معتمدان و پیشکسوتان مذهبی باید با همکاری دستگاه ها و تشکل های مذهبی جهت رفع مسائل موجود اقدام کنند.
وی به توطئه های شوم دشمنان در عرصه های مختلف نیز اشاره و خاطرنشان کرد: هیئت و تشکل های مذهبی باید مراقب شیطنت های دشمنان باشند؛ چرا که آنان قصد دارند مردم ما را از درون دچار اختلاف و تفرقه کنند که در اسرع وقت باید نسبت به خنثی کردن این توطئه ها، اقدامات مقتضی صورت پذیرد.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد