صفحه اصلی » ورزشی » اگر ماهی هم باشید، ممکن است بمیرید

اگر ماهی هم باشید، ممکن است بمیرید

برخی آموزشگاه‌های شنا و یا برخی اشخاص تبلیغ می‌کنند که بعد از چند جلسه، شنا آموز در رودخانه زاینده‌رود یا کانال‌های آب می‌تواند شنا کند و این موضوع را با حضور در کنار رودخانه و تست‎گیری ثابت خواهند کرد.

تاریخ انتشار: ۱۴:۴۰ - چهارشنبه ۱۳۹۸/۰۴/۲۶

پیمان گرامی در گفت‌وگو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: آموزش برای شنا آموزان در مادی‌ها و کانال‌های آب و حاشیه‌های رودخانه زاینده‌رود کاملاً غیرقانونی است.

رئیس هیئت شنا استان اصفهان تصریح کرد: اگر شهروندان با موارد این‌چنینی برخورد کردند می‌توانند سریعاً موضوع را به هیئت گزارش دهند تا از فعالیت چنین مدرسه‌هایی جلوگیری شود.

به گزارش صاحب نیوز در تبلیغات فضای مجازی مشاهده شده که برخی آموزشگاه‌های شنا و یا برخی اشخاص تبلیغ می‌کنند که بعد از چند جلسه، شنا آموز در رودخانه زاینده‌رود یا کانال‌های آب می‌تواند شنا کند و این موضوع را با حضور در کنار رودخانه و تست‎گیری ثابت خواهند کرد؛ یکی از شعارهای این تبلیغات این است که شما بعد از ده جلسه مانند ماهی در رودخانه شنا خواهید کرد.

این موضوع در حالی است که شنا خصوصاً برای نوجوانان در حاشیه رودخانه زاینده‌رود و کانال‌ها خطرات جانی و بهداشتی بسیاری دارد.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد