صفحه اصلی » تولیدی » ناراحتی دولت از گاندو به دلیل پخش واقعیات/ قطع بودجه صداسیما توسط دولت حرکتی غیرقابل قبول است

رئیس مجمع نمایندگان اصفهان مطرح کرد؛

ناراحتی دولت از گاندو به دلیل پخش واقعیات/ قطع بودجه صداسیما توسط دولت حرکتی غیرقابل قبول است

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی گفت: شنیده‌ها حاکی از این است که بودجه صدا و سیما در سه ماهه دوم به دلیل گاندو تاکنون پرداخت نشده است که حرکت قابل قبولی نیست.

تاریخ انتشار: ۱۱:۳۷ - پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۴/۲۷

حجت الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی در گفت‌وگو با صاحب نیوز با بیان اینکه سریال گاندو طبق آمار صداوسیما یکی از پر ببیننده ترین سریال‌ های چند سال اخیر بود، اظهار کرد: یکی از دلایلی این پر بیننده بودن، واقعیت بودن ماجرای گاندو است.

رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان گفت: مردم مشتاق مشاهده این سریال بودند و اکنون هم تعداد زیادی از مردم درخواست باز پخش این سریال را دارند؛ متاسفانه به دلیل پخش یکی سری از واقعیت ها، برخی از مسئولان ناراحت شدند و این ناراحتی خود را رسما اعلام کردند.

وی افزود: این فیلم بر اساس واقعیت ساخته شده بود اما برخی از مسئولان، صداوسیما را مورد هجمه قرار دادند و شنیده‌ها حاکی از این است که بودجه صدا و سیما در سه ماهه دوم تاکنون پرداخت نشده است که حرکت قابل قبولی نیست.

حجت الاسلام موسوی لارگانی بیان کرد: باید واقعیت ها را پذیرفت، اگر اشکالی در این فیلم وجود دارد با شفاف سازی دلیل خود را اعلام کنند؛ برخی از سکانس‌های این سریال سانسور شده بود.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فشار و تحکم کار صحیحی نیست، تصریح کرد: بحث نفوذ را رهبر انقلاب سال‌هاست که تاکید می‌کنند؛ شبکه نفوذ مانند جیسون رضایان وارد کشور می‌شود و در قالب خبرنگار و با مجوز وزارت ارشاد فعالیت می‌کند و با شبکه ایجاد شده با برخی از مسئولان ارتباط برقرار می‌کند و حرکت‌های ضد ایرانی انجام می‌دهد.

وی اضافه کرد: برخی از مواقع شاید جیسون رضاییان در کار نباشد و در داخل خود مجموعه مسئولان خبرهای محرمانه و سری کشور به سازمان‌های جاسوسی ارسال شود که باید جلوی این ها گرفته شود.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد