صفحه اصلی » آخرین اخبار ایران و جهان » دکه مطبوعات | صداوسیما گروگان جیسون رضائیان به روایت روزنامه‌های کشور

دکه مطبوعات | صداوسیما گروگان جیسون رضائیان به روایت روزنامه‌های کشور

اقدام اخیر دولت با تیترهایی چون «انتقام دولت از گاندو»، «گروکشی بودجه صداوسیما»، «صداقطع، سیما تار» و «گاندو می‌ساز؟ پول نمی‌گیری!» مورد نقد قرار گرفته است.

تاریخ انتشار: ۱۰:۴۷ - پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۴/۲۷

به گزارش صاحب نیوز؛ نیم نگاه کلی به صفحه نخست روزنامه‌های امروز نشان می‌دهد که انتصاب نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان و امام‌جمعه بندرعباس با حکم رهبر معظم انقلاب در بین مطبوعات پوشش داده‌شده است. برگزاری دومین جلسه رسیدگی به پرونده قتل میترا استاد در دادگاه کیفری یک استان تهران نیز ازجمله موضوعاتی است که اغلب روزنامه‌ها به آن پرداخته‌اند.

پایش روزنامه‌های اصولگرا نشان می‌دهد که انتشار ابلاغ دستور هیئت دولت به رئیس سازمان برنامه‌وبودجه برای تخصیص اعتبارات صداوسیما پس از تأیید دو نماینده دولت در شورای نظارت این سازمان در روزنامه‌های کیهان، وطن امروز، رسالت، جوان و عصر ایرانیان با تیترهایی چون «انتقام دولت از گاندو»، «گروکشی بودجه صداوسیما»، «صداقطع، سیما تار» و «گاندو می‌ساز؟ پول نمی‌گیری!» مورد نقد قرار گرفته است. برگزاری دومین جلسه دادگاه نجفی نیز در روزنامه‌های کیهان، وطن امروز، رسالت، حمایت و جوان پوشش یافته است. «آخرین تحرکات انگلیس پس از توقیف نفتکش ایرانی»، «وضعیت جسمانی شیخ ابراهیم زکزاکی» و «درخواست‌های مکرر آمریکا برای مذاکذه با ایران» از دیگر موضوعاتی است که روزنامه‌های اصولگرا به آن پرداخته‌اند.

پایش روزنامه‌های اصلاح‌طلب حاکی از آن است که دومین دادگاه رسیدگی به پرونده قتل میترا استاد در روزنامه‌های ایران، سازندگی، هفت صبح، آفتاب یزد، اعتماد، شرق، آرمان، ابتکار و همشهری بازتاب یافته است. واکنش‌ها به افت قیمت دلار نیز در روزنامه‌های ایران، سازندگی، ابتکار و همدلی شاهد هستیم. سلسله نشست‌ها و گفتگوهای ظریف در نیویرک نیز در روزنامه‌های ایران، هفت صبح، اعتماد، شرق، اطلاعات و همدلی سوژه است. همچنین تکیه علیرضا دبیر بر صندلی ریاست فدراسیون کشتی نیز در روزنامه‌های شرق، ایران، هفت صبح، آرمان و ابتکار بازتاب یافته است.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد