صفحه اصلی » تولیدی » روسای فدراسیون ها بدون اعمال نفوذ انتخاب شوند/ از دخالت مدیر کل ورزش و جوانان اصفهان در عزل و نصب در هیات ها جلوگیری شود

روسای فدراسیون ها بدون اعمال نفوذ انتخاب شوند/ از دخالت مدیر کل ورزش و جوانان اصفهان در عزل و نصب در هیات ها جلوگیری شود

رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان گفت: نباید برای انتخاب روسای فدراسیون‌ها اعمال نفوذ شود؛ در استان‌ها هم همین حالت را دارد به این معنی که هیئت‌های شهرستانی باید در اداره کل جمع شوند و بین خود، فردی را به عنوان رئیس هیئت استان انتخاب کنند.

تاریخ انتشار: ۰۶:۱۹ - شنبه ۱۳۹۸/۰۴/۲۹

حجت‌الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی در گفت‌وگو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: رئیس فدراسیون در تهران باید بدون اعمال نظر وزیر با نظر روسای هیئت‌ها مشخص شود.

رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان تصریح کرد: نباید برای انتخاب روسای فدراسیون‌ها اعمال نفوذ شود؛ در استان‌ها هم همین حالت را دارد به این معنی که هیئت‌های شهرستانی باید در اداره کل جمع شوند و بین خود، فردی را به عنوان رئیس هیئت استان انتخاب کنند.

وی افزود: در استان‌ها و در وزارت خانه برای انتخاب روسای هیئت‌ها و فدراسیون دخالت می‌شود؛ گاهی چند ماه انتخابات روسای فدراسیون‌ها برگزار نمی‌شود و وزیر کسی را به عنوان سرپرست می‌گذارد.

موسوی لارگانی عنوان کرد: در استان‌ها هم مدیرکل عده‌ای را به عنوان سرپرست هیئت‌ها مشخص می‌کند و گاهی افرادی که رشته ورزشی‌شان با سرپرستی یا رئیس هیئتی که گذاشته می‌شوند همخوانی ندارد، انتخاب شده و حتی گاهی و برخی از مسئولان اجرایی را برای روسای هیئت‌ها انتخاب می‌کند

ناصر موسوی لارگانی خاطرنشان کرد: در استان اصفهان هم مانند استان‌های دیگر دخالت مدیرکل و اداره کل تأثیر قابل‌توجه ای در انتخاب روسای هیئت‌ها دارد ازاین‌رو من به وزیر ورزش تذکر دادم.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد