صفحه اصلی » اجتماعی » وعده سه ماهه شهردار منطقه 14 برای تکمیل تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید اردستانی

وعده سه ماهه شهردار منطقه 14 برای تکمیل تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید اردستانی

مدیر منطقه 14 شهرداری اصفهان با اشاره به پیشرفت 35 درصدی پروژه تقاطع غیرهمسطح در بزرگراه شهید اردستانی، گفت: این تقاطع آبان ماه امسال آماده بهره برداری است.  

تاریخ انتشار: ۱۰:۵۵ - دوشنبه ۱۳۹۸/۰۴/۳۱

به گزارش صاحب نیوز؛ علی شمسی با اشاره به اینکه 35 درصد از اجرای تقاطع غیرهمسطح در بزرگراه شهید اردستانی تکمیل شده و دیواره ها و قسمت اصلی روی اتوبان ساخته شده است، اظهار کرد: کل هزینه این تقاطع شامل اجرا و آزادسازی، 105 میلیارد تومان برآورد شده است که نهایتا تا آبان ماه امسال آماده بهره برداری خواهد بود.

وی ادامه داد: تاکنون برای آزادسازی تقاطع غیرهمسطح و شش کیلومتر ادامه خیابان فرزانگان و خیابان 900 متری حدود 60 میلیارد تومان هزینه شده است.

مدیر منطقه 14 شهرداری اصفهان افزود: با توجه به اینکه تقاطع غیرهمسطح در بزرگراه شهید اردستانی بخشی از حلقه چهارم حفاظتی شهر اصفهان است و ادامه این حلقه در این قسمت به شهرستان برخوار منتهی می شود، خیابانی به نام ادامه فرزانگان به این بخش متصل کردیم که طول این خیابان پنج کیلومتر و عرض آن 36 متر است.

شمسی اظهار کرد: تاکنون جمعا 300 هزار مترمربع آزادسازی به منظور ساخت تقاطع غیرهمسطح در بزرگراه شهید اردستانی در منطقه 14 صورت گرفته است.

وی با اشاره به اینکه ورزشگاه رستم در محله ارزنان به وسعت یک هزار و 750 متر شامل سالن توپ و تور است، گفت: هزینه اجرایی این طرح نیز هفت میلیارد تومان و هزینه آزادسازی سه میلیارد تومان است.

وی ادامه داد: سالن های رستم و سهراب تا اواخر سال 98 به بهره برداری می رسد.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد