صفحه اصلی » اجتماعی » پیشگامی کمیته امداد امام خمینی(ره) لنجان در اشتغالزایی و محرومیت زدایی

پیشگامی کمیته امداد امام خمینی(ره) لنجان در اشتغالزایی و محرومیت زدایی

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان لنجان گفت: کمیته امداد سه بسته حمایتی در خصوص اشتغالزایی دارد که هر کدام از این موارد با توجه به شرایط متقاضی تعریف می شود.

تاریخ انتشار: ۱۶:۰۹ - دوشنبه ۱۳۹۸/۰۴/۳۱

عبدالرضا پیمان در گفتگو با صاحب نیوز؛ با اشاره به طرح های حمایتی کمیته امداد از خانواده های تحت پوشش این مجموعه اظهار کرد: کمیته امداد سه بسته حمایتی در خصوص اشتغالزایی دارد که هر کدام از این موارد با توجه به شرایط متقاضی تعریف می شود.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان لنجان افزود: طرح کارانگیزی با هدف حمایت از مشاغل خانگی، طرح توان افزایی و طرح خوداشتغالی جزء طرح هایی که با هدف تقویت و ایجاد اشتغال در کمیته امداد امام خمینی(ره) برنامه ریزی شده است که در مجموع بین صد تا ۵۰۰ میلیون ریال برای هر شخص در این زمینه در نظر گرفته شده است.

وی در پاسخ به این سوال که زنان سرپرست خانوار تحت پوشش کمیته امداد به چه صورتی می توانند از این تسهیلات استفاده کنند، خاطرنشان کرد: این افراد با داشتن مدرک فنی و حرفه ای می توانند پروانه مشاغل خانگی خود را دریافت و از تسهیلات مربوط به آن بهره ببرند.

پیمان با اشاره به پروژه های محرومیت زدایی در شهرستان لنجان یادآور شد: تاکنون پروژه های عمرانی زیادی در سطح شهرستان لنجان و با کمک دیگر نهادها و گروه های جهادی این شهرستان به بهره برداری رسیده است که در آینده ای نزدیک گزارش کاملی در این زمینه خدمت شهروندان ارائه خواهد شد.

انتهای پیام/

 

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد