صفحه اصلی » سیاسی » از موضع‌گیری فرمانده نیروی انتظامی کشور برای برخورد قاطع با قانون‌شکنان حمایت می‌کنیم/ دستگاه های فرهنگی به وظایف خود عمل کنند

امام جمعه موقت اصفهان:

از موضع‌گیری فرمانده نیروی انتظامی کشور برای برخورد قاطع با قانون‌شکنان حمایت می‌کنیم/ دستگاه های فرهنگی به وظایف خود عمل کنند

امام‌جمعه موقت اصفهان گفت: از موضع‌گیری فرمانده نیروی انتظامی کشور برای برخورد قاطع با قانون‌شکنان حمایت می‌کنیم، نیروی انتظامی باید از طرف مردم و مسئولان کشور هم حمایت شود.

تاریخ انتشار: ۱۳:۴۳ - دوشنبه ۱۳۹۸/۰۴/۳۱

حجت‌الاسلام محمدتقی رهبر در گفت‌وگو با صاحب نیوز با تأکید بر اینکه حجاب و عفاف ضامن سلامت جامعه و خانواده است، اظهار کرد: در جمهوری اسلامی ایران موظف هستیم شعائر دین اسلام را حفظ کنیم که خانواده و جامعه آلوده نشوند.

امام‌جمعه موقت اصفهان گفت: همان‌گونه که با مواد مخدر برخورد می‌کنیم باید جلوی بی بندوباری‌ها را هم بگیریم؛ در صورت عدم رعایت حجاب و عفاف توسط افراد در جامعه باید در مرحله اول تذکر و اگر بازهم رعایت نشد برخورد قانونی شود.

وی افزود: ۱۴ سال قبل شورای عالی انقلاب فرهنگی ۲۶ دستگاه را موظف به گسترش فرهنگ عفاف و حجاب اما جز نیروی انتظامی، هیچ دستگاهی در این حوزه ورود پیدا نکرد.

حجت‌الاسلام رهبر بیان کرد: وزارتخانه‌های علوم، آموزش‌وپرورش و فرهنگ و ارشاد و دیگر دستگاه‌های فرهنگی ازجمله این ۲۶ دستگاه هستند که باید از مسئولان آن پرسید در این ۱۴ سال گذشته برای گسترش فرهنگ عفاف و حجاب چه کرده‌اید؟

وی با بیان اینکه در زمنیه عفاف و حجاب همه فعالیت‌ها به گردن نیروی انتظامی نیست، تصریح کرد: دستگاه‌های فرهنگی وظیفه خود را فراموش کردند که در این میان یک سری قانون‌شکن جامعه را آلوده کردند؛ یکی از فعالیت‌های دشمن کم رنگ کردن شعائر اسلامی است که برنامه‌ها برای بی‌عفتی و بی‌حجابی جامعه اسلامی ایران به همین دلیل است.

نویسنده کتاب ماجرای حجاب تأکید کرد: از موضع‌گیری فرمانده نیروی انتظامی کشور برای برخورد قاطع با قانون‌شکنان حمایت می‌کنیم، نیروی انتظامی باید از طرف مردم و مسئولان کشور هم حمایت شود.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد