صفحه اصلی » اجتماعی » کسب رتبه ششم کشوری دانش آموزان نایین در امتحانات نهایی امسال

کسب رتبه ششم کشوری دانش آموزان نایین در امتحانات نهایی امسال

دانش آموزان رشته نظری نایین، رتبه اول استان و ششم کشوری را در امتحانات نهایی خرداد ماه 1398 کسب کردند.

تاریخ انتشار: ۱۰:۳۰ - دوشنبه ۱۳۹۸/۰۵/۷

به گزارش صاحب نیوز؛ رییس شورای آموزش و پرورش شهرستان نایین گفت: در سال تحصیلی 97-98 در شهرستان نایین با شرکت 84پسر و 98دختر و با افزون بر 96درصد قبولی امتحانات نهایی، این افتخار استانی و کشوری در شهرستان نایین کسب شده است.

محمود جمالی، فرماندار نایین افزود: برگزاری کلاس های تقویتی، اجرای طرح مطالعه صحیح و همیار معلم، برنامه ریزی درسی و اختصاص فرصت پاسخگویی به سوالات، رفع اشکلات درسی در کلاس، داشتن دقت و تمرکز در جلسه امتحان، هدایت تحصیلی صحیح، سازماندهی مطلوب نیروی انسانی و همراهی و همکاری اولیای دانش آموزان از جمله دلایل کسب رتبه برتر توسط دانش آموزان شهرستان نایین در امتحانات نهایی امسال بوده است.

وی با تبریک این افتخار به جامعه فرهیختگان فرهنگی شهرستان و اولیای دانش آموزان تاکید کرد: دانش آموزان دیار علما، ادبا و اندیشمندان، همواره با وجود محدودیت ها و محرومیت ها، به تأسی از بزرگان و اندیشمندان دیار خود همچون دکترغلامحسین مصاحب، باعث افتخار آفرینی شهرستان بوده اند و بار دیگر برگ زرینی در عرصه علم و دانش دیار پر افتخار نایین رقم زدند.

محمد باقر مهدوی، رییس آموزش و پرورش شهرستان نایین نیز در این رابطه گفت: در سال تحصیلی 97-98 پانزده رتبه استانی بین اول تا سوم در دوره های مختلف مسابقات فرهنگی هنری توسط دانش آموزان نایینی در سطح شهرستان کسب شده است.

وی افزود: همچنین رتبه برتر کشوری در طرح ملی حفظ جز30 قرآن کریم، کسب 12رتبه برتر استانی در مسابقات قرآن و عترت از جمله دیگر افتخارات دانش آموزان نایینی در سال تحصیلی گذشته بوده است.

رییس آموزش و پرورش نایین خاطرنشان کرد: کسب سه رتبه برتر استانی در مسابقات ورزشی و همچنین کسب سه رتبه برتر استانی دیگر در جشنواره نوجوان سالم از دیگر مقام های برتر کسب شده دانش اموزان نایینی بوده است.

وی اضافه کرد: کسب رتبه سوم استان در هشتمین دوره مسابقات قرآن و عترت فرهنگیان (کارکنان) در رشته حفظ قرآن از جمله افتخارات کسب شده توسط همکاران فرهنگی آموزش و پرورش نایین در سال تخصیلی گذشته بوده است.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد