صفحه اصلی » مقاومت » برخی مشکلات کشور به دلیل بی توجهی به فرمایشات رهبری است

برخی مشکلات کشور به دلیل بی توجهی به فرمایشات رهبری است

امروز اگر مشکلاتی در داخل کشور داریم به‎واسطه بی‎توجهی از فرمایشات و تدابیر مقام معظم رهبری است.

تاریخ انتشار: ۱۲:۱۵ - چهارشنبه ۱۳۹۸/۰۵/۹

به گزارش صاحب نیوز؛ سردار مجتبی فدا پیش از ظهر امروز در آیین تودیع و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام صادق(ع) اظهار کرد:اگر برگشتی به عقب داشته و نهال انقلاب که در ۲۲ بهمن 57 را که به برکت حضور امام به پیروزی رسید را به یاد بیاوریم درمی‎یابیم که 40 سال از عمر انقلاب می‎گذرد.

فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) با بیان این‎که در این 40 سال دشمنان همیشه سعی کردند جمهوری اسلامی ایران را از بین ببرند، تصریح کرد: دشمنان بیست روز بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران پادگان مهاباد را غارت کردند و اولین درگیری را در کردستان کلید زدند که انقلاب را از بین ببرند؛ امّا نتوانستند و امسال در چهلمین سالگرد قرار داریم.

وی با اشاره به توانمندی های جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: امروز به برکت حمایت، پشتیبانی و همکاری همه جانبه مردم به چنان توانمندی رسیدیم که دشمن یکی بزند 10 تا می خورند و پاسخ دشمنان را بلافاصله می‎دهیم.

فدا در ادامه عنوان کرد: این موفقیت و پیروزی به دلیل حلقه اتصال با خداوند و پیروی از ولایت است، که اگر این ارتباط قطع می‎شود تمام ظرفیتی که در اختیار ماست در راستای نابودی خودمان قرار می گیرد.

فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) خاطر نشان کرد: امروز اگر مشکلاتی در داخل کشور داریم به‎واسطه بی‎توجهی از فرمایشات و تدابیر مقام معظم رهبری است.

فدا با اشاره به دسیسه‎های دشمنان در چهل سالی که از انقلاب می‎گذرد افزود: چهل سال است دشمنان با تمام توان، ظرفیت و با بهره‎گیری از انواع تاکنیک‎ها سعی در سرنگونی نظام داشته، امّا نتوانستند و انقلاب روز به روز قدرتمندتر شد.

این فرمانده نظامی بیان کرد: امروز مسئولان غربی که در گذشته در رأس کار بودند اعتراف می‎کنند که جمهوری اسلامی ایران به خوبی از مردم دفاع کرده است؛ شایسته است از مردم و مسئولان که در خط انقلاب هستند تشکر کنیم.

فرمانده سپاه استان اصفهان با اشاره به ظرفیت‎های مختلف بسیج، اذعان کرد: ظرفیت، توانمندی و قابلیت بسیج بیش از حدّی است که به صورت روزمره مشاهده می‎‏کنیم که اگر از این ظرفیت استفاده شود زودتر به سر منزل مقصود می‎رسیم.

در این مراسم همچنین علی مقوا ساز، فرمانده پیشین ناحیه مقاومت بسیج امام صادق(ع) اظهار کرد: بعد از حدود شش سال ناحیه امام صادق(ع) را ترک می‎کنم و نگران هستم که تکلیف خود را انجام نداده و شرمنده شهداء باشم.

وی با بیان تشکر از کلیه بسیجیانی که در این مدت او را در ارائه خدمت در این ناحیه کمک کردند، تصریح کرد: هر خدمتی در این ناحیه انجام شده با تلاش برادارن و خواهران بسیجی این ناحیه انجام صورت گرفت.

مقوا ساز عنوان کرد: نسل اول انقلاب جنگی که همه دنیا پشت سر بعثی ها بودند را هم با پیروزی به پایان رساندند؛ آیا ما که نسل بعد از انقلاب هستیم می‎توانیم این امانت را دست به دست کنیم و دست امام زمان برسانیم.

به گزارش صاحب نیوز؛ در این مراسم از شش سال خدمات سرهنگ پاسدار علی مقواساز قدردانی و سرهنگ محمد نصراصفهانی هم به عنوان فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج امام صادق(ع) معرفی شد. چندی پیش هم علی مقواساز به عنوان جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) منصوب شده بود(از اینجا بخوانید).

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

8 − 4 =