صفحه اصلی » استان » 120 پایگاه برای دریافت نذورات و کمک‌های مردمی عید قربان در سطح اصفهان

120 پایگاه برای دریافت نذورات و کمک‌های مردمی عید قربان در سطح اصفهان

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان گفت: تمام دفاتر کمیته امداد اصفهان در سطح استان را در روز عید قربان از ساعت هشت تا ۱۹ آماده دریافت نذورات و کمک‌های مردمی هستند.

تاریخ انتشار: ۰۹:۴۳ - شنبه ۱۳۹۸/۰۵/۱۹

محمدرضا متین پور در گفت‎وگو با صاحب نیوز بابیان اینکه در سال گذشته مردم نیکوکار استان اصفهان بالغ‌بر 815 میلیون تومان به شکل نقد، دام و گوشت به مناسبت عید قربان به نیازمندان کمک کردند، گفت: این نهاد امسال نیز برای تسهیل مشارکت مردم در امر خیر و احسان و قربانی برنامه‌هایی در این عید فرخنده در نظر گرفته است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان اظهار کرد: تمام دفاتر کمیته امداد اصفهان در سطح استان را در روز عید قربان از ساعت هشت تا ۱۹ آماده دریافت نذورات و کمک‌های مردمی هستند؛ در مجموع 120 پایگاه در سراسر استان در روز عید قربان توسط این نهاد در سراسر استان دایر خواهد بود.

وی افزود: برای تسهیل در تهیه و ذبح گوسفند برای خیران گرانقدر، شش جایگاه توزیع دام زنده و ذبح شرعی در شهر اصفهان و تحت نظارت اداره کل دامپزشکی بر پا می‌شود.

متین پور بابیان اینکه گوشت قربانی که در اختیار این نهاد قرار می‌گیرد به شکل بهداشتی و اصولی بسته‌بندی می‌شود، تصریح کرد: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته گوشت‌های نذری در کمترین زمان ممکن به دست نیازمندان تحت حمایت این نهاد خواهد رسید.

وی با توضیح اینکه امکان کمک و مشارکت غیرحضوری برای همشهریان اصفهانی فراهم‌شده است، خاطرنشان کرد: مردم نیکوکار اصفهان می‌توانند با شماره‌گیری کد #031*1*8877* از تلفن همراه، تماس با تلفن نیکوکاری ۰۹۶۸۸۷ از کلیه خطوط ارتباطی و مراجعه به پایگاه اینترنتی emdad.ir به نیازمندان همشهری خود کمک کنند.

به گزارش صاحب نیوز؛ آدرس جایگاه‌های توزیع دام زنده و ذبح شرعی کمیته در شهر اصفهان به شرح زیر است:

خیابان آیت اله کاشانی، ابتدای خیابان جامی، کمیته امداد منطقه ۲ اصفهان

خیابان شیخ طوسی شرقی، خیابان فجر 2، جنب پمپ‌بنزین

انتهای خیابان زینبیه شمالی –به‌طرف جاده حبیب‌آباد – بعد از پمپ‌بنزین ۱۱۰ – مرکز خرید دام

خوراسگان – انتهای خیابان سلمان- کشتارگاه سابق

سپاهان شهر – بلوار شاهد – جنب مجموعه ورزشی ولایت

خیابان ارتش – کوچه آرش (شماره 28) – کمیته امداد منطقه سه اصفهان

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد