صفحه اصلی » مقاومت » بازسازی 12 مدرسه و منزل توسط لشکر 14 امام حسین(ع) در جنوب شرق کشور

بازسازی 12 مدرسه و منزل توسط لشکر 14 امام حسین(ع) در جنوب شرق کشور

فرمانده لشکر 14 امام حسین (علیه‌السلام) گفت: رزمندگان لشکر 14 امام حسین (علیه‌السلام) در کنار حفاظت از مرزهای جمهوری اسلامی ایران 12 مدرسه و منزل مسکونی در مناطق محروم جنوب شرق کشور احداث و بازسازی کردند.

تاریخ انتشار: ۲۳:۰۱ - دوشنبه ۱۳۹۸/۰۵/۲۱

به گزارش صاحب نیوز؛ درآستانه عید غدیر خم وعید قربان رزمندگان لشکر 14 امام حسین(ع) اقلام خوراکی، معیشتی و فرهنگی در روستاهای محروم منطقه جنوب شرق توزیع کردند.

سرهنگ پاسدار محمد هاشمی پور فرمانده لشکر 14 امام حسین(ع) درباره این اقدامات اظهار داشت: لشکر امام حسین(ع) در مدت استقرار در منطقه جنوب شرق شناسنامه‌ای از محرومان منطقه تهیه و محرومان و مستضعفان منطقه شناسایی شده که کمک‌های مردمی و سازمانی به آن‌ها تخصیص داده می‎‌شود.

وی افزود: در مدت ماموریت لشکر در منطقه عملیاتی جنوب شرق، رزمندگان این یگان یک مدرسه احداث کردند و پنج مدرسه هم توسط آن‌ها بازسازی شد. همچنین دو منزل مسکونی احداث و چهار منزل هم بازسازی و تعمیر شده است.

فرمانده لشکر 14 امام حسین (ع) تصریح کرد: در راستای محرومیت زدایی در منطقه جنوب شرق دو کانتینر پوشاک و بیش از دو هزار بسته غذایی میان مردم منطقه توزیع شده است که اکثر کمک‌ها توسط رزمندگان لشکر امام حسین (ع) از خیران اصفهانی جمع آوری شده است.

وی خاطرنشان کرد: اجرای برنامه های فرهنگی، مذهبی، هنری و برگزاری مسابقات فرهنگی هنری در میان کودکان منطقه و غیره از اقدامات این نهاد مقدس در منطقه عملیاتی جنوب شرق کشور است.

هاشمی‌پور عنوان کرد: دشمنان ومعاندین نظام بدانند با شهادت فرزندان این انقلاب پایه‌های آن تنومندتر وعزم ما در جهت اعتلای اهداف نظام جدی‌تر شده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99